Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyunak születésnapi ajándék...

Anyunak születésnapi ajándék tipp? Nők ti minek örülnétek? [lent].

Figyelt kérdés

Sziasztok,

anyunak szeretnék ajándékot venni születésnapjára.Mivel ez a 45. gondoltam valami nagyon jót.

Anyuról:nem hord ékszert.

ilyen fittness,wellness,szinház stb már mind kilőve.

rengeteg elektronikus eszközünk van.

van 50ezer megspórolt pénzem,szivesen elköltöm,csak nem tudom mire lehet,ami értelmes.Utálja az értelmetlen apróságokat.Ezért kéne valami normális.

Az a baj,hogy a lakásban minden van,ruhaügyileg gondolkodtam még,de kabátot szerettem volna venni,erre minap jövök haza és mondja milyen jó Wellenstyne kabátot vett..szal értitek.

Nők ti minek örülnétek?

Órát,masszás dolgokat,swarovsky-t már kapott az ez előtti szülinapokra.


2010. okt. 27. 18:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szép sál, étterem, színházba el lehet vinni még egyszer sztem, örülne neki :)... esetleg szépen, igényesen (esetleg sk.) elkészített fotóalbum...
2010. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!