Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó "ajándék" lenne Neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó "ajándék" lenne Neki? Vagy valami extra tipp?

Figyelt kérdés

Tudom nem jó a ketgória, de ott nem válaszolnak.

És tudom még messze van augusztus, de akkor lesz a barátom szülinapja és már most tervezgetem a pajzán ajándékot:P

Akkor leszünk 5hónaposak, remélem együtt leszünk, és nem lesz baj meg semmi és addig remélem eljutunk a szexig is, mert júliusba megyünk nyaralni 5napra és szerintem ott megtörténik a dolog:)

18 vagyok, már nem vagyok szűz, ő augusztusban lesz 20:)

Persze veszek neki ajándékot de úgy tervezem éjjel, hogy:

Veszek valami szexi fűzőt vagy ehhez haosnló fehérneműt, valami izgató, csipkéset, akár babydollt:) és kötök a nyakamba egy masnit, és elé állok és mondom neki hogy "Még egyszer boldog születésnapot"

És az elején kényeztetem egy kicsit mondjuk úgy hogy nem engedem hogy házzmérjen és gyengéden kikötöm a kezét az ágyhoz (semmi szado-mazo) és pl. csokiszirupot nyomok a testére és bekötöm a szemét is és kényeztetem:) és ha nagyon könyörög akkor elengedem és utána azt csinál velem amit akar:P

Nos, hogy hangzik? Egyéb tipp?


2011. máj. 16. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ó,szívem :) kicsi a világ: párom augusztusban született, és júliusban feküdtünk le először. :D


Nekem nagyon tetszik az ötlet :) dee mitszólnál,ha.. felvennél hozzá egy magassarkút, és valami sexi pózban lefexel az ágyra, és úgy várod?:P


jó szorakozást,remélem összejön az együtt lét minnél előbb!:)

2011. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát akkor üdv "sorstárs" :) tényleg kicsi a világ:))

Nem rossz ötlet, sőt tetszik:P

2011. máj. 16. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet, ha ismered a párodat és tudod, hogy ez bejön neki...Nálunk kb. egy nagy röhögés lenne az egészből, s minden csak nem egy emlegetni való szexuális együttlét...Jó tudni előre mit gondol az ilyen dolgokról...

21-L

2011. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez túl kommersz ötlet.

Szerintem:

-Vedd rá a barátnődet, hogy ő is szálljon be

vagy

-Vegyél egy rekesz sört a párodnak

vagy

-Nézzetek meg közösen egy focimeccset

2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:D köszke

hát nemrég voltam nála a napokban. és puszilgattuk 1mást.

és végigcsókoltam a hasát és gyengéden beleharaptam a mellbimbójába, hát kb alig bírt magával, éreztem is lent a dolgokat amikor megölelt:D

Szóval ilyenbe még nemvolt része... nemvolt vmi színes az előző nőjével a szex. Imádja ha puszilgatom a hasát meg a mellkasát:) mivel lejebb még nem mentem:) pl. egy jó orális szexben se volt része

2011. máj. 16. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sztriptizeltem a barátomnak a 20. szülinapján, fűzőben, harisnyakötőben, combfixben (az elején egy fekete hosszú kabát és egy kalap volt rajtam, a végére pedig semmi nem maradt :)) Nem kifejezés, hogy nagyon tetszett neki :D Szerintem ezzel is megpróbálkozhatnál (nincs semmi táncos képzettségem vagy hasonlók, 18 voltam akkor, és Vele veszítettem el a szüzességem, szóval ilyen téren nem is volt tapasztalatom mással, úgyhogy nem kell "profinak" lenni :)).

A 25.-re pedig azt tervezem, hogy kap egy erotikus naptárat a képeimmel :D

20/L

2011. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!