Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom? Lehet csak...

Gaiajane kérdése:

Jól gondolom? Lehet csak túlreagálom?

Figyelt kérdés

Felkértem nagybátyjám (25) párját aki velem egy idős(20),hogy legyen az egyik koszorúslányom az unokaöcsém pedig a gyűrűhordozó.Látszólag örült a felkérésnek meg is köszönte .Azóta viszont figyelembe se veszi ha írok neki csak nagyon ritkán egy szavas válaszokat ad.olyan kérdésekre ,hogy milyenek a ruhaméretek mivel a ruhákat én veszem egyéb

kiegészítőkkel vagy például hogy küldök pár képet szavazzák meg melyik legyen nekik ....a többi lánnyal nincsen semmi ilyesmi gond ők valóban örülnek neki az se baj ha ő nem csak mondja meg legalábbis normál esetben én megmondanám ...vélemény? Tényleg egy paraszt vagy én reagálom túl?



ápr. 22. 04:59
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

"nem fogom senki valagát nyalni"


Az igen! Erre mondják, hogy a lányt ki lehet vakarni a sárból, de a sarat nem lehet kivakarni a lányból...

ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!