Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek elmondani a férjemnek a...

Félek elmondani a férjemnek a terhességet? Meddig várnátok így?

Figyelt kérdés

Nem terveztünk még babát, 2-3 év múlva lett volna aktuális (együtt sem éltünk rendesen; hol nála voltunk, hol nálam, én most fogok majd államvizsgázni).

De terhes lettem még tavaly novemberben, igazából a pozitív teszttől kezdve felhőtlen volt a boldogságunk. Neveket kerestünk, házakat néztünk, megkérte a kezem (azóta már házasok vagyunk). Vásároltunk pár babaholmit, beleástuk magunkat a babagondozásba, hogy milyen lesz majd kisbabával az életünk.


3 hét múlva viszont elvetéltem a semmiből... Nehéz időszak volt, kb. mintha a fellegekből a pokolba kerültem volna, fogalmam sem volt, mit csináltam/csináltunk rosszul. Akkor megbeszéltük, hogy nem kezdem el újra szedni a fogamzásgátlót, de nem is görcsölünk rá a babatémára, ha sikerül, siker, ha nem, akkor nem.

Közben csinálgatom a vizsgáimat, a házunk is lassan be lesz fejezve, szóval elfoglaltam magam, próbáltam elterelni a gondolataimat, hogy ne azon gondolkozzak, most hány hetes terhes lennék éppen, látszódna-e már a hasam, mekkora lenne most a baba.

Csütörtök óta tudom, hogy újra babát várok, de képtelen vagyok beszélni erről bárkinek, mert félek, hogy mi van, ha újra gond lesz, ha megint elvetélek? A férjemnek is félek elmondani, mert nem akarom, hogy csalódás érje, hogy újra beleélje magát, lelkesedjen, aztán kiderüljön, téves riasztás volt az egész.


ápr. 28. 11:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
11%
Ezt egyből el kellett volna mondani. Majd ha a gyerekkel kapcsolatban lesz valami, pl. az oviban panaszkodtak rá, fosik, stb., azt is így elkummantod?
ápr. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
68%

14.

Jó aljas vagy...

Zsírdisznó anyósom is ezt mondta a vetélésem után, mert hasonló paramétereim voltak, mint a kérdezőnek.

Egy percig sem zavarta, hogy világ életemben vékony, de popsis, cicis, nőies voltam, tökéletes menstruációval.

Leszámítva az valódi anorexiások/éhezők nőgyógyászati problémáit, rettenetesen ostoba vagy és hülyeségeket írkálsz.

Amúgy tudtad, hogy a kövéreknek sokkal jobban megborult a hormonrendszerük?

ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
71%

19.

Pontosan! Nem az az oka.

Sajnos nekem is az első vetéléssel végződött, féreg anyós szerint is a "gebeség" miatt.

Azután szültem 4 és 4.5 kilós fiukat, időre.

ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
78%
Ő a tátsad, aki kellett hozzá, hogy terhes legyél, joga van tudni. Én is elvetéltem, a férjemet szerintem jobban földhöz vágta, mint engem, de egy percig nem titkolnám elötte, hogy ùjra terhes vagyok, hiszen tudod örömben, bánatban mindenben osztozunk. Minden rendben lesz!
ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
79%
18: a borotvalas miert tilos? Miert okoz vetelest?🤔
ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Nem okoz, csak viccesnek érezte magát.

Ahogy azt sem gondolhatta komolyan, hogy majd a 34. hétig titkolom a terhességem a férjem előtt...

ápr. 28. 16:35
 27/37 anonim ***** válasza:
83%
17-18 te honnan szeded ezeket a hülyeségeket amiket ide írsz? :D Kezdve azzal, hogy az inkubátor érett kor kb a 24. hét, nem a 34., parmezánt, feta sajtot pl pont hogy szabad enni, pasztörizálatlan lágy sajtokat nem szabad, a borotválkozás meg… hagyjuk is :D Ennyire rosszul tájékozottként szerintem ne adj tanácsot másoknak
ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
10%
A borotválás azért nem ajánlott, mert a szőrzet is felfog számos olyan szennyeződést vagy vegyszert (pl: szermaradványt fehérneműről) ami vékonyíthatja a magzatburkot..
ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
51%
160 cm 50 kg voltam az első fiamnål
ápr. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
43%
29 kár hogy itt nem lehet röhögő fejet küldeni, kapnál pàrat :D
ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!