Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként illetlenség megkérde...

Szülőként illetlenség megkérdezni kiváncsiságból a lányodtól, hogy lefeküdtek-e már a barátjával?

Figyelt kérdés
2021. jún. 18. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ, hány éves. Amúgy igen
2021. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem vagytok olyan kapcsolatban (és valószínűleg nem vagytok), akkor nagyon kellemetlen
2021. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Igen,mert érdemes átbeszélni,és hogy utána bátran tudjon kérdezni ha valamit nem ért .
2021. jún. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Kíváncsiságból igen. Imádom anyukámat, mindent elmondok neki magamtól, de a kíváncsi kérdezősködés meg szerepidegen pletyizés nagyon taszít.
2021. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Az. Ha akarja elmondja.
2021. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem elég kínos,ennyi magánélete legyen az embernek. Bármi baki van,remélhetőleg szülőhöz lehet fordulni,hogy mizu,de minek kell ilyen téren egy szülőnek kíváncsiskodnia.
2021. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
100%
Ha van olyan a kapcsolatotok, akkor nem. 20 éves vagyok, anno egy teljesen átlagos beszélgetés közepette megkerdezte anyukám. Egyáltalán nem volt kellemetlen és nem is akartam titkolni előle.
2021. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolattol fugg. amugy onmagaban haat... kicsit
2021. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Önmagában csak úgy megkérdezni nagyon nagy illetlenség szerintem, mert nem sok közöd van hozzá. De lehet ezt ügyesen is csinálni, kiderítheted úgy is, hogy konkrétan nem teszed fel neki ezt a kérdést hanem inkább csak utalsz rá. Leültök ketten és elkezdtek beszélgetni a szexről, védekezésről, stb.(nagyobbaknál nem konkrét szexuális felvilágosításra kell gondolni, inkább ilyen felmérés szerűségre, hogy mennyit tud és mennyire jól tudja azt), na itt kell tudni nagyon jól játszani a szavakkal, jól feltenni a kérdést. A válaszaiból kiderül. Persze, ahhoz hogy egyáltalán letudjatok ülni ilyen dolgok átbeszéléséhez, ahhoz jó kapcsolat is kell.
2021. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Az. Nem az hogy nincs jo kapcsolatom anyaval, de az ilyet nem kotom az orrára, maganugy. Rákérdezett es rohadt ciki volt. Egyszer kertem hogy vegyen betétet, es hozzátette hogy “akkor gondolom hetvegen nem lesz szex”… Meg amugyis mikor egyutt voltunk fél-1 éve akkor onnantol kezdve szerintem egyértelmű, hogy lefeküdtünk mar, nem kell ciki helyzetbe hozni.
2021. jún. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!