Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt veletek olyan, hogy...

Történt veletek olyan, hogy nem fogadtak be az új kollégák, vagy olyan, hogy kifúrtak benneteket a munkahelyről? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 13:56
1 2 3
 1/22 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Engem nem fogadtak be az új munkahelyemre, mert az ott dolgozók már összeszokott, több éve együtt dolgozó csajok voltak! Másfél hónapot voltam ott. Egyrészt a munka, másrészt a kolléganők miatt hagytam ott. Nem hinném, hogy velem volt a gond, mert hamar barátkozó, beszédes típus vagyok. Azóta van másik munkahelyem és oda rögtön be tudtam illeszkedni, pedig ők is több éve dolgoznak együtt.


Én úgy gondolom, hogy ez nem csak az új kollégától függ, hanem attól is, hogy az adott közösség hogyan viszonyul hozzá.

2010. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Veled már történt ilyen?

A kérdésedre a válaszom: igen. Sok sötét hajú közt egy szőke nem fért el és ez nem tetszett nekik. A hangulat is olyan volt, mint a hajuk...

2010. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Tinker Bell ***** válasza:
85%

Ja és az előző munkahelyemen csak csajok dolgoztunk, ami régen rossz!

Abból csak konfliktus van, ha sok nő, vagy csak nők dolgoznak együtt!


Első voltam!

2010. okt. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%

Én a második vagyok.

Ott is szinte csak csajok voltak. Az a pár fiú közelített csak felém.

2010. okt. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyen dolgozom.Megy a pletyka,fúrás szarkeverés stb.10-en vagyunk nők egy irodába ahol én vagyok a legfiatalabb...

Én lennék a legboldogabb a világon ha találnék már végre egy másik munkahelyet!

2010. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen, nem lehetett velük kommunikálni sem. 2 hónapig voltam ott, de most már normális emberek között vagyok. Nem érdemes részletezni az egészet.

Már megtanultam, hogy ahol a főnök nem tud rendet tartani vagy nincs tekintélye, ott a dolgozók határozzák meg a hangulatot.

2010. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Engem anyukám halála után három hónappal kiközösítettek a munkatársaim. Vagyis a munkahelyemen kialakult baráti körből zártak ki, szinte egyik napról a másikra, nyilvánvalóvá téve, hogy nem kívánják a társaságom(pl. a rendszeres közös reggelihez, engem nem hívtak) Szerintük sokáig hordtam feketét. Melóban soha nem beszéltem anyumról és az sem zavart, ha mások beszéltek róla. Tény, hogy abban az időben hallgatag voltam, ezért gondolom meguntak. Ahogyan visszahallottam, tényleg unalmasnak találtak. Később voltak akik próbáltak újra bevágódni nálam, de akkor már én nem kértem a társaságából, kerestem más társaságot. Tanulságos volt.
2010. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Tinker Bell ***** válasza:
44%

Szerintem ez abszolút nem főnök kérdése!


A főnök nem szólhat bele, hogy kit szeress, meg kit nem!

Az én főnököm teljesen jó fej, mindenki szeret mindenkit odabent, de ettől függetlenül tiszteljük és az utasításait elvégezzük...

2010. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%

Történt, az egyik egy csaló cég volt, és mivel én nem dohányzom, és a szemem könnyezik a füsttől, hát gondoskodtak rólam, hogy megkeserítsék a mindennapjaimat a benti dohányzással.

Egy másik helyen az volt a "problémájuk" nem kimondottan, de éreztetve, hogy én hamarosan diplomás leszek, a diplomám meglett, munkám nincs...

2010. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 hónapot dolgoztam egy ilyen munkahelyen, csak nők dolgoztak, és idősebbek tőlem jóval és még csak 18 éves voltam akkor de már tudtam, hogy mit hogy kell csinálni, és a szüleim azt mondták valószínűleg ez nem tetszett nekik. Ráadául az egyik kisfőnök lánya is ott dolgozott velem, és mindig piszkált, holott ő az "alja munkát" végezte, mert annyira okos volt....

Egy nap már elegem lett belőle, volt egy csúnya húzása, én meg behúztam neki, és persze utána mentem a másik kisfőnökhöz, felmondtam... Ennyi

2010. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!