Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik őszinte érdeklődés,...

Létezik őszinte érdeklődés, kedvesség esetleg valami szeretetféle az előző házasságból született gyermek és az új "asszony" között?

Figyelt kérdés
A párom szülei elváltak, bár tényleg abban az esetben a harmadik fél belépése volt az ok. Mikor apósomékhoz megyünk, akkor férjem mindig nagyon kedves a barátnőjével, megy a puszi-puszi, de közben meg gyűlöli őt a férjem. Máshol is így van ez?
2010. okt. 28. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére pozitív példa van. Nagymamám a nagypapám második felesége volt (nagypapa már nem él), az első házasságból van egy lánya, a nagynéném. Bár kamaszkorában voltak ellentétek, most már nagyon jó a viszonyuk. A nagynéném hetente többször is felhívja nagymamámat, látogatta, amikor kórházban volt, a lánya ugyanúgy Mamának szólítja őt is, mint mi. Pedig még él a nagynéném édesanyja is. Tudom, ez nem általános, igaz, az a házasság nem a nagymamám miatt ment szét.
2010. okt. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Anyukám kiskorom óta alkohol problémákkal küzdött, ezért sok volt közöttünk a veszekedés. Apa nagyon nyugodt ember, ő inkább hideg fejjel megegyezett anyuval 12 éves koromban hogy külön mennek. Most, 6 évvel később, kb 3 hónapja talált magának egy társat, akinek szintén van egy előző házasságból velem egykorú fia. Én birom a srácot is egyébként, de apa mostani barátnöjével kifejezetten nagyon is jóba vagyunk. Még nem is volt ilyen harmónia a családban! Szóval létezik!!!
2010. okt. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kerdes arra iranyul h letezik-e olyan h igazabol valakit utalsz, de a szemeben kedves es mezes-mazos vagy? Hat szinte mindenki ezt csinalja...

A rokonlatogatasaink vicc kategoriaba illettek, elotte es utana mindennek elmondtak a rokonokat, mikor velul votak akkor meg puszi-puszi mosolygas ezerrel...sosem ertettem es nem is fogom, bar vmiert ez az elfogadott...

En annak a hive vayok h mindenkinek megmondom h ha vmi problemam van vele, ha meg tudjuk beszelni utana mehet a jopofizas, ha nem akkor nem...

2010. okt. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mostoha az mostoha. Nem véletlenül van így, még a mesékben is. Amit a 18 éves lányzó ír: gondolj bele: téged már nem kell nevelnie, nem tilthat meg semmit sem, mert nagykorú vagy. Ezért marad féken. Ugye érted....
2010. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én mostoha vagyok.Szerintem létezik.Legalábbis a "mostohagyerek" és köztem működik.

Őszinte az érdeklődés,a kedvesség,és a szeretet,nem csak szeretetféle.Oda-vissza.

A házasságunk elején a férjem (az apja) mondogatta,hogy most már én vagyok a gonosz mostohája,amiért nagyon haragudott;idő kellet,hogy rájöjjön,az apja viccel,és azóta ha ki akar hízelegni valamit,akkor ő is így szólít.De ezt pont a szeretet és a kedvesség mondatja vele.Lehet hogy így kicsit keszekusza,de nem tudom jobban leírni,bocsi:)

Nálunk ha gyűlöl valaki valakit,akkor az a volt feleség.Engem.Főleg a fent leírtak miatt.

2010. okt. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Tudod, ha még ő is szeretne téged, azt már nem is hinném el.
2010. okt. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik. Egy 13 éves fiam és egy 7 éves lányom van, a párom 3 éve lépett be az életünkbe. A gyerekeimet sajátjaként szereti, játszik velük, tanul velük, közös programokat keres, és neveli őket, ami nem egyszerű egy kamasz fiúval. A gyerekek őszintén szeretik Őt, a fiam mindenben próbálja utánozni, kikéri a véleményét, a lányom hozzá szalad, ha valamit szeretne elérni. Mindeközben édesapjukkal is sokat vannak, a fiam egyszer azt mondta, kész főnyeremény, hogy két apjuk van. Szerintem létezik őszinte szeretet a "mostohák" között is.
2010. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!