Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adjak anyukám...

Milyen ajándékot adjak anyukámnak?

Figyelt kérdés

43. születésnapját tölti. Szeret főzni, kertészkedni, szereti a madarakat, a természetet

Lehet kézzel készített vagy vásárolt is az ajándék csak mondjatok ötleteket légyszi. Egy olyan 5-10 ezer forint értékben max.

Köszi!



2021. jún. 4. 20:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%

Én sütni szoktam neki tortát,

Segíteni a házimunkájában. :) Ez sokkal hasznosabb, és átérezhető, mint egy megvásárolt ajándék. Ez saját tapasztalat, de én is kíváncsian várom a többiek válaszát. :)

2021. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csinálj neki egy ilyet:


[link]


A saját készítésű ajándékok mindig szebben esnek neki. Ezt meg tudod oldani nagyon max. 2000 FT-ból, és én még mellé beíratnám egy masszázsra, ami olyan 3000-5000 FT körül van. Aztán jó lenne neki egy kisebb torta is (1500 FT, ilyen 1-2 szeletesre gondolok) üdvözlő kártyával (amit Te dekorálsz ki, rajzolsz rá stb.), amibe írnék neki a helyedben egy verset, meg, hogy boldog szülinapot stb. stb. Így 10.000 FT-ból meg is leszel. Pluszba nyilván segíts neki ebben-abban, tartsatok anya-gyerek programot, ölelgesd meg, beszélgessetek!


Esetleg hívd át magatokhoz pár barátnőjét/ barátját, és lepjétek meg, hogy, amikor hazaér, akkor ott fogadja a csipet-csapat.


Tehát vázolom:


Szerintem ez egy tökéletes szülinap lenne neki:


Köszöntsd fel a napján (a papírfa, torta, masszázs stb.). Délután menjetek el együtt sétálni, vagy, amihez anyudnak kedve van, töltsetek együtt időt. És hétvégére beszervezném a meglepetés bulit nálatok a barátaival (te addig pl. átmész az egyik barátodhoz aludni, hogy ők kedvükre bulizhassanak). A meglepetés bulira nyilván a vendégek hozzanak cuccokat, mindenki egy kis nasit/ kis piát.


Szerintem ez tökéletes lenne így! :) Mert programozik veled is, meg a barátaival is csap egy bulit. Egy 10-esből kijössz, és mégis nagyon tartalmasak az ajándékok.


Majd írd meg, hogy mi volt! És boldog szülinapot anyudnak! :))

2021. jún. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=zb_SpFIV9Ik


Itt megmutatja hogyan kell elkészíteni a fát.

2021. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=YEq7z1BU1k0


Vagy esetleg, ha nem fát csinálsz, hanem ilyesmiket. Valami kézműves dolgot..

2021. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Googelba keres rá. Fali virágtartó. Nagyon szépek. [link]
2021. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van kert akkor [link]
2021. jún. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2021. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek nem túl kifinomúlt a kézügyességem ezekhez😅 de a vers jó ötlet köszönöm

Esetleg valami olyan ajándék ami kézzel készíthető de még is hasznos, vagy tudja valamire használni nem “csak” dísz?

2021. jún. 6. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezek itt nagyon egyszerű, de nagyszerű dologok műanyag palackból:


https://www.youtube.com/watch?v=FrzDqhIonb4 (Bármelyiket is csinálod, turbózd fel rajzokkal, matricákkal stb., hogy jól nézzen ki!)


Vagy, ugye szereti a kertet, meg a madarakat, akkor tudsz kézműves madáretetőt csinálni. Nagyon egyszerű:


https://www.youtube.com/watch?v=tWvwny4uJak

2021. jún. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy közös fotózás is nagy élmény lehet.
2021. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!