Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Miért baj az ha 1...

Szülők! Miért baj az ha 1 héten egyszer elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés

Anya folyamatosan megjegyzéseket tesz.

20 éves vagyok, igaz nem jártam el annyira itthonrol, kb 3honapja van, hogy hetente elmegyek bulizni. Főiskolára járok, barátnőkkel csoporttársakkal szoktam elmenni. Barátom jelenleg nincs amiota szakitottunk(3évig jártunk) azota rámtört ez a korszak, de anyukámnak nem nagyon tetszik mindig mondja h már megint stb..mindig számon kér hova kivel megyek..más szülő is ilyen?

Köszönöm a válaszokat


2010. okt. 28. 20:34
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
76%

Azért, mert féltenek:) Félnek, hogy valami hülye pasi rádmászik. Ráadásul ami mostanában történik, én sem lennék boldog, ha a lányom eljárkál éjszaka. Bár muszáj, én is eljárok, de tudom, hogy mi megy mostanában. Vigyázz magadra!

19/F

2010. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
dehát nemegyedül megyek, meg vannak srácok is..na mind1 köszi h irtál:)
2010. okt. 28. 20:50
 3/30 anonim ***** válasza:
84%
Én örülnék neki, ha minden szülő csak ilyen szinten féltené a gyerekét, mint téged az anyukád. Persze, jogod van elmenni szórakozni, de nyilván tisztában kellene lenned a veszélyekkel is (Horák Nóri-eset és társai, diszkódrogok, altatók italba keverése...).
2010. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%
Én az ilyen szituációkkal mindig bajban vagyok. Amit leírtál magadról és a "bulizásodról", az a szórakozásnak egy nagyon normális formája. Kisebbik lányom 19 éves, rendesen tanul, sportol, rendes társasága van. Ha elmegy bulizni (néha még a barátnőjénél is alszik) adok neki egy kis pénzt, megmondja, hogy hol lesz. Azt mondom neki, hogy vigyázz magadra, érezd magad jól. Persze titokban még most is aggódom érte, de egy szülő már csak ilyen...
2010. okt. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
57%
20 évesen abszolút nem baj, ha elmész bulizni.Sőt, ez a normális
2010. okt. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

sohasem iszok szorakozohelyen se alkoholt se üditöt pont ebböl kiindulva, és sosem kérek pénzt töle mert ösztöndijbol megvan a zsebpénz.

Csak félt ennyire?de ennyire ne már:S

2010. okt. 28. 20:55
 7/30 A kérdező kommentje:

anya szerint ez tulzás.

Mondjuk nyáron 2x 3xor voltam.de az akkor volt.

Hát én még barátnönél nem aludtam mert mindneki külvárosban lakik mint ahogy én is.

Ezért anya vagy apa eljön értem fél5re.

Régen taxiztam mamámékhoz de egyszer 5re értem oda és anya azota nem engedi..ez olyan ciki vagy nem? Azért mert nem fél5re mentem

2010. okt. 28. 20:58
 8/30 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudsz mit kezdeni vele, fogadd el, ez van. Ha majd elköltözöl, nem kell beszámolnod, én erre gyúrok. Bár én nem vagyok az a bulizós típus, de engem is nagyon tud ingerelni, amikor abba is beleszól, hogy milyen párizsit vegyek. Magamnak. A saját jövedelmemből... Főiskolára járok, főállásban dolgozom, fizetek magamnak mindent, csak a lakhatást nem tudom,mert elviszi a suli. Kénytelen vagyok addig elviselni...
2010. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
Ja hát lehet hogy inkább a koránkeléssel van baja... :D
2010. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
:)á nem hát ö ajánlja fel én mindig mondom h taxizok.nem ö jön mert igy jobb neki..:)
2010. okt. 28. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!