Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Miért baj az ha 1...

Szülők! Miért baj az ha 1 héten egyszer elmegyek bulizni?

Figyelt kérdés

Anya folyamatosan megjegyzéseket tesz.

20 éves vagyok, igaz nem jártam el annyira itthonrol, kb 3honapja van, hogy hetente elmegyek bulizni. Főiskolára járok, barátnőkkel csoporttársakkal szoktam elmenni. Barátom jelenleg nincs amiota szakitottunk(3évig jártunk) azota rámtört ez a korszak, de anyukámnak nem nagyon tetszik mindig mondja h már megint stb..mindig számon kér hova kivel megyek..más szülő is ilyen?

Köszönöm a válaszokat


2010. okt. 28. 20:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy véleményt mond, végülis nem baj,az lenne a baj, ha 20 éves létedre megakadályozná, hogy elmenj.
2010. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ennyivel minimum tartozol, hogy közlöd hova mész, kivel és mikor jössz. Ezt én is mindig közlöm, ez a minimum. 20/l
2010. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

jaj neem félreértitek.

Mindig mondom, hogy kivel és hova megyek, de most is közölte velem hogy minek megyek holnap:Smeg egxáltalán minek megyek minden héten. Én ezt nem értem, hogy ez miért probléma?

2010. okt. 29. 10:56
 24/30 anonim ***** válasza:
màr ne is haragudj de elég gyerekesnek tünsz így 20 éves létedre..
2010. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

most nem az a kérdés h mennyire vagyok gyerekes hanem az, hogy miért probléma egy szülő számára az, hogy hétvégente elmegyek bulizni.

de ilyen bunko válaszolok válaszára nincs szükségem kösz

2010. okt. 30. 09:09
 26/30 anonim ***** válasza:

nem volt bunkó. Ha azt akarod hallani, hogy 20 évesen jogod van úgy dönteni, hogy elqrvulsz, akkor ne erre a fórumra gyere. Más az anyját becsüli és tiszteli, te meg azt keresed, hogy hol ellenkezz vele.

Az eredeti kérdésedre: van olyan szülő is, aki nem ilyen. Akit nem érdekel, hogy a kicsi fia, lánya, mikor és hol bulizik. Az ilyen talán észre se veszi, ha a gyereke soha többet nem megy haza. Nem irigylem azt, akinek ilyen jutott.

2010. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

előzőnek:

az nem kurvulás, ha hetente elmegy bulizni.


a szülei ellenkeznek vele, és nem fordítva.


nem gyerek már sztem. magának kéne döntenie, persze véleményt mondhat az anyja, de annál többet ne tegyen.


az se túl normális, ha a felnőtt gyereket korlátozná úgy a szülője, mintha még kamasz lenne.

vagy más, aki tiszteletlenül beszél a fiatalabbakhoz.

2010. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak!

Én sem értem az mért kurvulás ha valaki eljár bulizni mikor nem pasizni megyek söt nem is pasival hanem a barátnökkel és mint leirtam nem az én müfajom, hogy idegenek szájában turkáljak azért mert felkér táncolni..ebben mi a gyerekes?

2010. nov. 1. 20:05
 29/30 anonim ***** válasza:

nem az a gyerekes, hogy bulizni jàrsz..hanem ahogy írsz, amit írsz, hogy itt kérdezed ezt, mikor ott az anyukàd kérdezd meg, ha nem tetszik a vàlasza akkor mit pattogsz addig amíg valaki azt nem mondja, hogy jó, neked van igazad csak maradj màr csöndben..

eléggé értetlen vagy

2010. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

ne haragudj de szerinted nem azzal kezdtem h megkérdeztem öt?

nem válaszolt semmit, ezért mertem ide kiirni..

ha meg idegesitelek akkor mellözél.ennyi

2010. nov. 5. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!