Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim azért piszkálnak,...

A szüleim azért piszkálnak, mert sehova sem járok, máskor pedig az a baj, hogy ha elmegyek valahová. Más valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A testvérem sokat jár el itthonról (persze mértékkel és amellett viszonylag jó tanuló) és neki is állandóan beszólnak.

Nekem régen az a volt a baj, hogy sehova sem jártam most pedig az a baj, hogyha eljárok valahova.


Persze ez csak akkor baj, hogyha rájuk jön valami.

Ilyenkor melyik a jobb? Elmenni itthonról és nem foglalkozni velük vagy pedig itthon maradni?


2011. febr. 13. 15:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hogyha*
2011. febr. 13. 15:37
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

ismerős helyzet.. hogy ha itthon vagyok mondják h miért nem megyek ki, ők fiatalon mindig kint voltak.. amikor ki akarok menni akkor meg mindig h már megint mész? nehéz ezen kiigazodni.. bocsi az OFFért, igazából ilyenkor én sem tudom mi a jó döntés..

15/L

2011. febr. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
jajj az én anyum is ilyen :S szerintem ez csak kedvfüggő nála.. :S fogalmam nincs, hogy mitől lehet, de várom a válaszokat én is :)
2011. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
58%
Mi lenne ha megbeszélnéd a szüleiddel ahelyett, hogy vadidegenektől várod a választ? :D
2011. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

13-14 évesen olyan posszanat voltam, h anyám azon parázott, hogy a nyakán maradok, sehova nem fogok járni.

ehhez képest 16 évesen meg kellett szöknöm egy koncertre :D

2011. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lécci irja le valaki h mi az az OFF,mer sokszor látom de nem végom még.
2011. febr. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:55


A testvéremet leordította édesanyám csak azért, mert anya megkérdeztem a tesómtól, hogy mi a baja (szomorú volt) és a tesóm megmondta neki, hogy megbántotta.


Én is mondtam neki valamit (az most mindegy, hogy mit) és úgyszint leordított sőt még le is hordott egy haszontalan r*bancnak.


Hát ezért nem próbálok (próbálunk) meg a szüleinkkel semmit nem megbeszélni. :(

2011. febr. 13. 16:07
 8/19 tetris ***** válasza:
49%

Talán kérdezd meg a szülőket, hogy mit szeretnének, hogy hova járjál.

Azt sztem biztos nem fogják mondani, hogy menj a discóba, a kocsmába, vagy a haverokkal csavarogni.

Esetleg azt fogják mondani, hogy menj el a könyvtárba, a hittanórára, a dalárdába.

2011. febr. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Könyvtárba sokat járok mondjuk, meg még suliba szoktam járni heti egyszeri alkalommal. Szakkör de nem kötelező. Nem hinném, hogy ez túlságosan nagy probléma lenne. Amúgy még barátokhoz járok, plusz nyáron városba.
2011. febr. 13. 18:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek. Nálunk is hasonló a helyzet pedig már 19 éves vagyok. Le kell nyelni a békát és arr kell gondolni biztos nehéz látni, hogy már kezdesz felnőni és nélkülük is el tudsz menni valahova.


L/19

2011. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!