Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tehet valaki ilyet? Egy...

Hogy tehet valaki ilyet? Egy volt legjobb barátnő. Vajon mit gondolt? Azt, hogy nem derül ki? Vagy nem is érdekelte, hogy ez szemét dolog?

Figyelt kérdés

Azt kell tudni,hogy hárman voltunk legjobb barátnők.Aztán valahogy eltávolodtunk.Ők ketten együtt maradtak,mint legjobb barátnők,én pedig kerestem valaki mást.Többször is próbáltam közös találkozót kezdeményezni,de valahogy sose jött össze.Aztán ma K összeveszett A-val,mert A megigérte neki,hogy bemegy vele a városba,de aztán visszavonta.K valamiért kiakadt,nekem szidta A-t,pedig már nem is vagyunk annyira jóban.Aztán megkérdezte,hogy nem megyek-e én be vele a városba.Mondtam,hogy persze,mért ne.Meg is beszéltük,hogy 5kor megyünk.Aztán utolsó óra után hallottam,hogy A megkérdezi K-ótól,hogy mikor mennek,erre K visszakérdezett,hogy akkor jössz?

Ezután hazamentem.Otthon egy SMS fogadott K-tól,hogy ő nem bír eljönni.Már akkor gyanús volt,de gondoltam,hogy akkor legalább biztosra megyek:fölhívtam A-t,és megkérdeztem,hogy mit csinál délután,mire ő azt mondta,hogy K-val megy városba.

Nem szemét dolog ez?Inkább mondania kellett volna,hogy szívesebben megy A-val,mint velem,nem?nagyon rosszul esett.Mit csináljak ezek tuán?


2010. okt. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez sunyi dolog, tudod, ha nincs ló, jó a szamár is, de a ló (A) éppen ráért na... Szerintem hagyd őket, az ilyen nem barátnőnek való...
2010. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mehetettek volna hárman is. Nem értem, K. erre a lehetőségre miért nem gondolt. Szerintem hagyd őket, írtad, hogy azóta kerestél valaki mást, barátkozz azzal.
2010. okt. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Igazatok van.
2010. okt. 29. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!