Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu a legjobb barátnő?

Anyu a legjobb barátnő?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? Annyi helyen hallom, hogy valakinek az anyukája a legjobb barátnője. Így tud az anya rendesen anyaként viselkedni? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 27. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem szó szerint értendő!

nekem van legjobb barátnőm, de anyummal is iszonyat jól meg tudok beszélni dolgokat. a szexet, a párkapcsolatomat, hogy mit hogyan főzzek, pénzügyekben is segít.


szóval olyan a kapcsolatom vele, mint egy legjobb barátnőmmel, de anyaként nézek rá, és a lányaként kezel.


sztem így kéne működnie minden anya-lány kapcsolatnak.

ismerek pár lányt aki így van, és jól érzi magát, viszont van olyan barátnőm, aki csak álmodozik erről, mert az anyukája nem olyan természetű, hogy bármit elmondhasson neki.

2010. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jóba vagyok a lányommal, de egy anyának nem az a dolga, hogy legjobb barátnő legyen. annak egy vele egykorú lánynak kell lenni szerintem. mert azért vannak dolgok, amiket anyával mégsem lehet úgy megbeszélni, ahogy azt a csajok szokták:)
2010. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon jó kapcsolatban vagyok anyukámmal, de ő nem a barátnőm, hanem az édesanyám. Én ezt különválasztom.

(28)

2010. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez attól is függ, hogy milyen értelemben érted: legjobb barátnő, aki elmegy vele bulizni és pasizni (ezt én furának tartom)

vagy ami nálam is van. Anyukám az úgymond legjobb barátnőm. De persze nem olyan értelemben, hogy együtt bulizunk, piálunk stb... Ő az a személy, akivel mindig mindent megbeszélek, akinek elmondom az igazat, akinek sírok, ha valaki bánt. Sajnos én olyan környezetben vagyok, hogy sosem volt igazi barátnőm, valaki mindig hátbatámadott, mindig csúfoltak, csak azért, mert jobban mentek az anyagiak. Apukám a környéken elég ismert volt, ezért mindenki beképzeltnek és elkényesztetettnek tartott. Egyszer bíztam meg egy emberben, de ő is hádbatámadott. Persze vannak barátnőim, akiket szeretek, de nekik sem mondok el sokmindent. Anyu az egyetlen, akivel mindig mindent őszintén megbeszélhetek. 16/L

2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fiatal anyám van, én 19 vagyok ő 38 szóval kb mindent meg tudunk beszélni, legyen az pasik, suli, munka, mindegy. Nekem igazából nem is kell más barátnő rajta kívül, rá sincs mindig időm, szóval bőven elég. Mivel nagy vagyok már, nem is kezel lányaként annyira, szóval jól megvagyunk.
2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anya és barátnő is vagyok a felnőtt lányomnak. Tudni kell mikor kell anyaként viselkedni vele szemben, és azt is, mikor legyek jó barátnő.Anya, így szólít, olyan jó ezt hallani.Vannak barátnői, barátai, de külömbséget tud tenni,ők és én közöttem.Tisztelettudó, és én is az vagyok vele szemben. Igaz én szültem az én vérem, de a kölcsönös tisztelet is mindkettőnkben jelen van a másikkal szemben.Tudok bocsánatot kérni, és ő is.
2010. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ilyen az ideális anya-lány kapcsolat. Mindig, mindent meg tudtam beszélni anyummal, és ez hihetetlen biztonságot jelentett. A barátok általában jönnek-mennek, sokszor még a legjobb barátok is, de az anya mindig ott van. Egyébként meg anyu sosem nevelt. Példát mutatott. És ez nekem pont elég volt. Képes voltam rá egyszerre felnézi, mint anyára, és barátként kitárgyalni vele a pasi-ügyeket. És nagyon jó érzéssel tölt el, hogy így gondolhatok vissza a kapcsolatunkra. Nagyon szerettem, és bízom benne, hogy ha oda jutok, hogy lányom lesz, akkor én is leszek majd olyan jó anya, mint anyum volt, és nekünk is olyan bensőséges lesz a kapcsolatunk.
2010. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen úgy értettem, hogy az anya eljár a lányával bulizi meg ilyenek, hogy az nekem nagyon furcsa. De én is úgy vagyok vele, hogy meg lehet vele beszélni a dolgokat. És köszönöm igazán hasznos válaszokat kaptam! :D
2010. nov. 27. 21:22
 9/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.

hát bocs, de nekem a legjobb barátnő elsősorban nem azt jelenti, hogy van kivel járni bulizni...


egyébként sem érdekelné anyumat az, hogy én hova járok aljasodni, és engem sem az, hogy ő hova megy a barátnőivel, vagy a pasijával..

2010. nov. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oops akkor nagyon félreérthetően írtam. Nálunk nem így van! Csak azt hallom általában, hogy ahol anyu az "LB" akkor úgy viselkedik mint egy barátnő. És megy el anya&lánya bulizni meg minden. De az alábbi válsdzok alapján tudom, h ez nem teljesen így van.
2010. nov. 29. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!