Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van erre megoldás? Bármit...

Van erre megoldás? Bármit beszélünk meg, mindennek az ellenkezőjét teszi.

Figyelt kérdés
Több mint 30 éves házasok vagyunk, de csak néhány éve kezdődtek a problémák. Általában minden dolgot megbeszélünk,mit vegyünk, mit tegyünk, programok stb., de mostanában folyamatosan mást csinál. Apróság: pl. Menjünk boltba, elkészülök, erre közli, ő most nem akar menni. Hozzon-e ebédet? Mi a menü? Elmondja, senki nem szereti (hárman élünk itthon), mondom, akkor hozz magadnak nyugodtan, de mi nem kérünk. Nem, akkor nem hoz. Erre hoz 2 adagot, persze mi nem eszünk belőle, erre nem megeszi, hanem kiönti. Ez csak néhány kiragadott dolog, de minden nap van valami. Amúgy egy nagyon rendes ember, ismerősök, kollegák, rokonok mind szeretik, de köztünk egyre több a feszültség.Van valami ötletetek? Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 29. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Kérd meg az ellenkezőjére annak, amit akarsz...
2010. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2010. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, hogy a lelkét nyomasztja valami, vagy esetleg valami betegség első tünetei ezek? :(

Miért nem kérdezed meg a háziorvost? ismertem egy alzheimer kórost, aki rettegett a víztől, holott korábban a hobbija volt az úszás :( nem azt mondom, hogy ő is alzheimeres, de ha igy "kifordult" önmagából, egy kérdést megér az orvosnál...

2010. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Most kicsit megijedtem(: Remélem, nem az. Elég komoly tervező munkát végez, abban, meg egyebekben nincs változás. 54 éves.
2010. okt. 29. 19:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Új nő a láthatáron. Ugraszd ki a nyulat a bokorból, amíg nem késő!
2010. okt. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

egy kérdést szerintem is megér az orvosnál.

É s egy komoly egyórás teázós leülős beszélgetést a férjeddel. Ne hagyd magadat lerázni!

2010. okt. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kaputárási pánik+férfiklimax
2010. okt. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ószintén? Erre a férfiklimaxra, illetve az új nőre már én is gondoltam.. Mindig voltak barátnői, meg állandóan a NETen lőg, bár azt mondja, dolgozik, de sokszor láttam már (messziről), hogy nem dolgozik, hanem beszélget, levelezik, stb., de nem szoktam "észrevenni". Beszélgetni már akartam vele, megígéri, aztán mikor rákerül a sor, meg sem hallgat. Mondjuk, ő elég jóvágású férfi még így 50-esen is, de ez a mindig mást teszek dolog jobban zavar, mint az állandó udvarlása (nem nekem),ő mindig népszerű volt a nőknél, de nem tudom, mennyire voltak ezek a flörtök komolyak.
2010. okt. 29. 19:34
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, csak lehet hogy most beijedt, hogy egyszer vége szakad, és nem lesz már jó pasi.

Muszáj beszélnie. Ültesd le! Vagy vidd el valahova, ahol nem állhat föl, nem mehet odébb. (pl. kávéházba)

2010. okt. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A netbe könnyű beleesni.Beleszerelmesedni a neten egy cibernőbe. nagyon könnyű. Ne nézz félre! Észre kell venni.Ha engedi hoyg lásd, az egy öntudattalan segélykérés a részéről.
2010. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!