Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom családja? (bővebben lent)

Barátom családja? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Néha elég jól el tudunk beszélgetni barátom édesanyjával, de valamikor olyan fura. De ez nem csak vele van így, hanem a mamája és a keresztanyuja is. Van mikor teljesen jól elvagyunk sokat nevetünk, viszont egy ideje ez megszünt. Minden találkozásnál úgy érzem valamiért nem kedvelnek. De nem tudom miért. :( Barátommal nem szoktunk veszekedni. A kapcsolatunk eleje zűrös volt. Sok vita és mind miattam. Az a fura, hogy a családjával akkor volt a legjobb a viszonyom. Most semmi vita sincs így ez nem lehet gond. Nem tudom miért lehet ez.

Szerintetek miért van ez?

Barátomnak majd felhozom ezt a témát de gondoltam előtte "meghallgatnék" egy-két tippet. :)


2010. okt. 29. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Van olyan felfogás, hogy a külvilág (embertársak, stb) a tükörképünk. Szóval amilyennek őket látjuk, olyanok vagyunk mi magunk. Ez lehet, hogy igaz is. Ugyanazt az embert különféle emberek másnak és másnak látják. Arra szeretnék ezzel utalni, hogy nézd meg, vajon amit bennük kifogásolsz, vajon nincs-e meg benned, mint kijavítandó, megszépítendő, tisztítandó elem a saját személyiségedben.
2010. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk azóta nem szeretnek, hogy meg volt az eljegyzés. Amíg úgy voltak vele, hogy majd csak lelépek, addig cukika voltam, most meg akkora a fejük, hogy tőlem sose szabadulnak meg. :)
2010. okt. 30. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálunk még eljegyzés nemvolt. 2011.03.13.án lesz 2éve, hogy együtt vagyunk. Nem is sokat találkozunk így tényleg nem értem miért lehet ez. Nekem semmi gondom velük és nem is volt soha. :S Nyalizni meg nem akarok és nem is tudok azért, hogy kedveljenek. :/
2010. okt. 30. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!