Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kollégium ahol egy...

Van olyan kollégium ahol egy szobában egyedül lehet lakni vagyis nincs szobatárs?

Figyelt kérdés
sima kollégiumra gondoltam 16 éves vagyok
2010. okt. 30. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában 3 ágyasak a kollégiumi szobák, de legalább kettő. Nem hinném, hogy találsz olyat, amiben csak egy ágy van.
2010. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
én olyanban vagyok, bár ez apartmani része a kolinak..
2010. okt. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

16:49 -esnek üzenem

ennyi idösen lehet oda menni? és ha igen mennyit kell fizetni? hol van?

2010. okt. 30. 16:52
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
Én lehet, hogy tudok segíteni, de amúgy miért akarsz egyedül lenni szobában? Úgy unalmas
2010. okt. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
hát én egyetemre járok, középiskolában nem tudom van e olyan :) de amúgy unalmas egyedül..ja
2010. okt. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

16 : 57 -esnek

nagyon örülnék ha tudnál segiteni..am azért szeretnék egyedül lenni mert szeretek egyedül lenni, szeretem ha van egy kis saját zugom.egyedül vagyok azt csinálhatok amit akarok:)ha többen lennénk az rossz lenne.nem is ismerem öket meg lehet hogy nem is jönnék ki velük...

2010. okt. 30. 17:07
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen, bár jól mondták fölöttem, ez már inkább az apartman kategóriába tartozik és nem olcsó mulatság... Gimnáziumi kolikban általában 6-8 ágyas szobák vannak, egyetemen már ki lehet fogni akár 2-3 ágyasakat is. Olyanról is tudok, ahol kétágyas a szoba, de ha dupla kolidíjat fizetsz, akkor nem tesznek be melléd szobatársat.


Off: Mikor kolis voltam, én is szívesebben laktam volna egyedül, mint 3 hülye p*csával, akik egy félév alatt legalább 50 pasit hazahoztak, minden hétvégén hullarészegen jöttek haza hajnalban, felverték az egész emeletet és azt képzelték, hogy ettől nagyon menők. És ez egyetemi kollégium, ahol elvileg értelmes egyetemista felnőtt emberek laknak, nem kis felvágós középiskolások. Szánalmas.

2010. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Én 4 évig voltam koli. Hol 4 ágyasban, hol meg 8-10 ágyasban. Elárulom neked, mikor a 4 ágyasban voltam, akkor akadt 1 csaj, akivel jól megvoltunk. A többi az a elég sokszot hajnalig részegeskedő változat volt. Viszont mikor 8-an voltunk, akkor 2-en olyan félrehúzódó, maguknak valók voltak...kezdetben. Aztán egy jó kis csapat lett, bár voltak kis külön csapatok, akik jobban elvoltak egymással. Mi is sokszor 3-asban lógtunk. De mikor 10-en voltunk, volt köztünk egy nagyon tanulós, buzgó. (Pedig mi is mindig megtanultuk, amit kellett, de ő...) Viszont mi többiek nagyon jól elszórakoztunk, őt sem zártuk ki, soha.

Szóval egyett értek azzal, hogy egyedül uncsi. Fősulis vizsgaidőszakban volt ilyen időszakom, de nem szerettem egyedül lenni.

De ha te mindenképpen egyedül lennél, hát koliban ilyet nem igen fogsz találni. Esetleg ha nincs teltház és ahány ágyas a szoba, te annyi főre fizetsz havonta...de ez drágább (tán az apartmanos változatnál is), és ritka.

2010. okt. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
*kolis voltam, nem én voltam a koli :D :D :D
2010. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Sok ilyen van, úgy hívják, hogy hotel.
2010. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!