Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mi ez? Egyáltal...

Hogyan tovább? Mi ez? Egyáltalán hányadán állok vele? Át kell változnom

Figyelt kérdés

Főleg férfiak véleményére lennék kíváncsi. Lassan 25 éves lány vagyok. Az a helyzet, hogy 3 hónapja járok egy férfival, akivel eddig nagyon viharosan voltunk, részemről szerelem első látásra, részéről is valami, ami miatt nem tud elengedni, de velem lenni se akar, igazi se veled se nélküled. Tényleg mindig ráfogja valamire, mindig talál kifogást, hogy miért ne találkozzunk, nagyritkán talál el hozzám, és akkor se visz sehova, csak a szobában ülünk, egy sétára sem tudom rávenni. Ezalatt a 3 hónap alatt kétszer szakítottunk már, de nem bírtuk egymás nélkül 3-4 napnál tovább, sírva jöttünk megint össze.

Ma kiderült a ritkítás oka, persze ezt se személyesen tudtam meg: szerinte régimódi vagyok, nem vagyok dögös, a ruháim ósdik, a cipőim szintén, van egy világosbarna szőrös kabátom, azt fel se vegyem, mert neki nagyon nem tetszik, a hajammal is kezdjek valamit, mert néha tudok én csinos is lenni, de ő így nem sétál velem, mert büszke akar rám lenni. Kérdeztem, hogy egyáltalán vannak érzelmei? Azt mondta, vannak, s azt is mondta, hogy miért olyan nagy kérés ez tőle, hogy tegyek róla, hogy tetsszem neki. Neki amúgy a szőkék tetszenek, én barna vagyok, még azt nem kérte, hogy fessem be a hajam, de utalgat rá, feltűnően megnézi a szőkéket a jelenlétemben, és megjegyzést is tesz rájuk, hogy "dögös cicák, amilyen én is tudnék lenni, ha akarok". Most legutóbb a megasztáros Tolvai Renátával húzta az agyamat, mert ugyebár az szőke meg dögös, amilyen én nem vagyok. Illetve a magam módján én is lennék valamilyen, de én más karakter vagyok. Nem tudom mostmár tényleg, hogy mit csináljak.

Kicsit már túlment a határain, és normál esetben ilyenkor elköszönés van, de mégis van ott valami, ami összeköt minket, csak azt nem tudom így eldönteni, hogy jogos kérés-e ez tőle, hogy olyanná változzam, amilyenként tetszem neki, mert végülis a férfi a szemével "szeret", szóval nagyon is fontos nekik a látvány, vagy el kéne várnom azt a jó öreg női büszkeséggel, hogy olyannak kelljek amilyen vagyok. Félő, hogy a női büszkeségemet tehetem a füstre, semmit sem érnék vele.

Férfiak! Mi ez nálatok, meg tudjátok mondani? A női agyam ehhez kevés, mert én akkor is szeretném őt, ha hat füle lenne, persze elképzelhető, hogy én vagyok a hülye, sőt biztos.

Hajat nem fogok festetni, az tuti, sose volt festve, a fenekemig érő, nem akarom tönkretenni az amúgy is vékonyszálú hajamat festéssel, na meg a hivatásomból adódóan sem akarom, illetve nincs is rá ingerenciám. Egyszerűen taszít a hajfestés, nekem ilyen színű a hajam, és kész. Tudom, hogy a szőkék a nyerők a férfiak 90 %-ánál, ha bevallják, ha nem, de ez van. A ruhákon gondolkozom még, de nem tudom, hogy jól teszem-e. Ilyen helyzetben még nem voltam.


Képeket rólam az iwiw lapomon találtok:


[link]


(az a fekete egyberuha tényleg nem állt valami jól, utólag már látom én is, de az csak akkor egyszer volt rajtam)


S bocsánat a regényért.


2010. okt. 31. 01:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%

te jól érzed magad így ahogy vagy? Ha igen, akk ennyi, hagyd ezt a pasit ... ha meg nem akk lehet változtatni, de csak magad miatt ne másért! Nem vagy csúnya, "dögösebb" ruhákat azért hordhatsz, és esetleg kicsit sminkelheted magad, vagy vmi frizurát csináltathatsz :) Sztem átlagos vagy, átlagosan öltözöl, "szerényen" ... Ha ez a pasi szeretne téged igazán sztem akk nem kérne tőled ilyen dolgokat, hanem elfogadna olyannak amilyen vagy... de az is lehet h neked akar vmilyen szinten jót, h kicsinosodj kicsit... a Tolvai Renátát meg hagyjuk sztem, mert láttam róla régi képeket, ahol nem szőke volt, egy szürke kisegérnek számított. Szval öltözz úgy ahogy akarsz, és jólérzed magad!



21/L

2010. okt. 31. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

szerintem arccal nincs gond. a hajadat mondjuk egy kicsit levágathatnád és oldalfrufru vagy valami.

de a ruháidon tényleg változtatnod kéne...

2010. okt. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Te már egyszer tettél fel egy hasonló kérdést, ha jól emlékszem. Legalábbis az egyik képed ismerős.

Akkor megállapítottuk itt, hogy valóban öreges a ruhatárad. Ezzel tényleg kezdhetnél valamit.

Nyilván nem arról van szó, hogy pakold ki mindened, az nem is állna jól neked. De vannak nagyon szép, fiatalos ruhák, amik ízlésesek is.

Például minden további nélkül felvehetnél egy szűk farmert mondjuk ilyen norvég mintás pulcsival és csinos csizmával, már úgyis hideg van. Nagyon jól állna.

A hajad nem kell festeni, én is sajnálnám a helyedben.


Nem arról van szó, hogy ugrálj, ahogy a férfi tapsol, de tény, hogy egy ruhatárfrissítés neked is jó lenne.

Erre a legegyszerűbb megoldás, ha van olyan barátnőd, ismerősöd, akinek a ruhái tetszenek a férfinak. Vele kell elmenni vásárolni és hallgatni a tanácsára. Te is jobban érzed magad, ha megdicsér, amikor meglát.

2010. okt. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
84%

Ja még egy, ha már ilyen szép hajad van, érdemes lenne szép hajbavalókat szerezni bele.

Sminkelned nem muszáj, mert így is nagyon szép az arcod, viszont néhány divatosabb ékszer is nagyon feldobná a megjelenésed.

2010. okt. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtatok! Amúgy én is azon gondolkozom,hogy talán csak segíteni akart,de hisz azt hangsúlyozta,hogy NEKI tetszenék így,szóval ez kimondottan csak az ő ízlése lenne. Kedves második válaszoló! A ruháim miatt szégyellni kell engem?
2010. okt. 31. 02:13
 6/31 anonim ***** válasza:
37%
Azért az kemény hogy ide kiraktad magad...:D Bár megértem,mert aki a keresztnevét ekkora betűkkel ráírja a kocsijára...
2010. okt. 31. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

2. vagyok

NEEEM dehogyis. nem ezt írtam.

csak más késő van és nem volt kedvem amit mások is leírtak.

Hogy lehetne fiatalosabb is és hogy ne csak a párod miatt csináld hanem magad miatt is.

2010. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Valóban felmerült már ez a probléma,de ma a képembe vágta a tutit,kertelés nélkül,bőlére eresztve,ezért írtam ki a kérdést. Amúgy nyáron akartam műkörmöt csináltatni,és a műkörmös nem vállalt el! Azt mondta,inkább bukja a pénzt,de nekem nem csinál műkörmöt,mert nem csinál belőlem bohócot,nekem az nem való. Tudtam én,hogy nekem nem kell műköröm,sose volt,ezt is csak Miatta akartam,de így jártam. Na most ezt mesélje el neki valaki...
2010. okt. 31. 02:18
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
Nem, sajnos ez a hozzáállás az illetőt is minősíti, aki emiatt nem akar veled sétálni egyet.
2010. okt. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, a műkörmösnek teljesen igaza volt.

Te nem vagy műcsaj és ne is akarj az lenni, mert így vagy szép.

Hidd el, egyszerűen ha beszerzel fiatalosabb ruhákat, máris igazi bombanő lesz belőled. Nem kell hozzá műköröm, szolárium, szilikon meg öt kiló smink.

Tényleg annyi kellene csak, hogy egy kicsit fiatalosabban öltözködj, semmi több.

2010. okt. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!