Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Meg kell...

Most mit tegyek? Meg kell változnom?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, eddig nem volt kapcsolatom:( Pedig nagyon vágyom rá. A nagy helyzet viszont az, h hiába kezd udvarolni(huhh ez így nem jó kifejezés, mert sztem nem udvarlás az, amit csináltak) szval hiába kezd el rám nyomulni egy srác, ha nem tetszik, akkor nem álltatom. Nem tetszik ez a kavarjunk össze.vissza mindenkivel bulikban stílus. Nekem egyetlen egy ember kellés kész. de akárkivel nem jövök össze.

Nem tartom magam csúnyának, de egy szépségkirálynőnek sem, teljesen tisztába vagyok magammal. Tudom, h mik a jó és a rossz tulajdonságaim. És tudom, h én is kellhetek vkinek, mert ugyan már miért ne kellenék ?!?!

De a helyzet az, h viszont nagyon vágyom már egy társra. Szükségem van rá, mit lelkileg, mint testileg. De félek, h egyedül maradok. Sztetek, mit tegyek???


2011. márc. 14. 17:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
velem is detto ez a ehlyzet csak én 17 vagyok..igaz, rám kb 1 évbe 1szer nyomul valaki..és akkor még nagyot mondtam. pasim is csak 1 volt kemény 5 napig..énis vágyok már kapcsolatra, de akárkivel nem jönnék össze. szóval, egy hajóban evezünk. nem tudom mit kéne csinálnod..szerintem több helyre kéne járnod, kicsit többször társaságba menni..lehet az segítene.
2011. márc. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát kezd el jó sok fiúval barátkozni hátha egy bejön neked a sok közül. Neten is barátkozhatsz nyugodtan, szeritnem semmi kivetnivaló nincs benne.

Amúgy emlékeztetsz valakire, még kiderül hogy tudom ki vagy? :D

2011. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baj a hozzáállásoddal, nem kell változnod. Szerezz sok barátot, járj el szórakozni, kirándulni, barátokhoz, és így tágíthatod az ismeretségi körödet miközben élményeket és tapasztalatokat szerzel.

Én 19 évesen jöttem először össze egy sráccal. Mint kiderült, nem volt jó választás, de ettől függetlenül nagyon sokat tanultam az esetből. Azóta is csak olyan fiúkkal járok, akiről el tudom képzelni, hogy benne megtalálhatom az igazit.. eddig még nem sikerült, de legalább nem áltatom magam kényszerű kapcsolatokkal. Miután soha nem estem egyik kapcsolatból a másikba, erősen önálló személyiség lettem, nem esem kétségbe, ha hosszabb ideig nincs párom, ettől még nem érzem kevesebbnek magam.

Persze a jó barátok nagyon sokat tudnak tenni annak érdekében, hogy érezd, szükség van rád és szerethető vagy:) De ha társat keresel, akkor rá kell fordítani a szükséges időt, nem pedig beérni az első jelentkezővel, mert végülis vele is lehet élni..:)

Sok sikert, és ne szomorkodj! Azon dolgozz, hogy minél értékesebb személy legyen belőled, és az a bizonyos férfi el se tudja majd képzelni nélküled az életét, ha végre rátalálsz!:)

2011. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát igazándiból nem kell változnod!

De!

Írod hogy ha nem tetszik az épp nyomuló srác, akkor nem áltatod.Ez neked menyi idő után derül ki hogy nem tetszik?Meg csak a külsőt nézed?

Mert ha az első mondat után azt érzed hogy nem kell, és elküldöd, akkor ezen változtass.

Úgy gondolom hogy azzal, hogy találkozol 2x-3x egy sráccal még nem áltatod, viszont neyi idő alatt kiderülhet az hogy csak az első benyomás nem tetszett, és közben meg ha jobban megismered igenis hogy tetszik.


Ne várj a szerelem első látásra csodára, mert bár én tapasztalatból tudom hogy létezik, azért nem mindig ilyen egyszerű.

2011. márc. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak: nem külső alapján ítélek(bár tartom a véleményem h az ápoltság és a határozott stílus fontos), hanem az alapján ahogy beszél velem.

Tehát ha buliban elkezd rám valaki nyomulni, elég bunkó szöveggel és csak annyi jön le belőle, h megb@szna a wc-ben, akkor sajnálom, de hagyom a francba...

2011. márc. 14. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:

Tipikusan jól állsz a dolgokhoz, szimpatikusan, szeretem az ilyen nőket, belőled nyilvánvaló gogy lesz valaki, és a férjed jól jár majd veled ;) Ám nem nagyon szeretném ha megváltoznál ;)

Aki pedig csak annyit akar hogy egyszer megdug egy csajt azokat el kell küldeni a p.csába ahogy csinálod pont. ;)

2011. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Várjál, de úgy, hogy közben figyelj, hátha az a valaki aki téged keres, nem mer megszólítani. Olyannak mutasd magad, amilyen tényleg és valójában vagy, hogy aki keres, rádismerjen.

Szerintem neten is nagyon jó társkereső oldalak vannak. Keresd meg a legjobb társkereső oldalt, és azon is a legjobbat. De azért nehogy ebből álljon az életed. Magadat fejleszd közben, hogy aki pont téged keres, az értékes személyt találjon.

2011. márc. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És tudnátok nekem ajánlani jobb párkereső oldalakat???
2011. márc. 15. 16:02
 9/11 anonim ***** válasza:

na, az én fiam 22 lesz, nem nyomulós, de azt sem szeretik a lányok. A nagydumásoké a világ - szerinte, neki esélye sincs sokszor pedig jókiállású fiú, az tuti!Van lány, aki előre leszögezi, neki gazdag hapi kell, aki a tenyerén hordozza, no, de egy 22 éves egyetemistától mit vár..?

Amúgy fel a fejjel, biztosan lesz partneretek. Az vigasztaljon, hogy az ilyen idős fiúk még a szexre kapható lányokat keresik, aztán eljön a feleség választás. Akkor viszont tiétek a terep!!!

2011. márc. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

En is voltam hasonlo helyzetbe regebben. Mikor tini voltam majdnem minden baratnomnek volt pasija kivetel nekem. A gond csak ott volt,hogy olyan sracoknak jottem be akik nekem nem.Akik meg nekem tetszettek azoknak meg en nem.

Talan 16 eves voltam mikor eloszor csokoloztam fiuval.

Aztan kesobb egy nyaron kicsit megvaltoztam. Tobbet adtam magamra, ruhataramon is sikerult valtoztatnom, frizurat is valtottam..stb tudod minden es azt vettem eszre,hogy eleg sok pasinak kezdtem bejonni. Mar ugy mond en valogattam a pasik kozott. Nem mondom,hogy mindent az ,,atalakulasomnak`` koszonhetek. Szerintem az is kozre jatszott,hogy nagyobb onbizalmam lett.

De igy is ertek sziv zuruk. Az elso komoly baratom 18 evesen lett csak.

Most 20 evesen ha hiszed ha nem egy eve van parkapcsolatom es a parommal is elek.:)

Egy evvel ezelott meg gondolni sem mertem volna soha.

Szoval hidd el nincs veszve semmi:)

2011. márc. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!