Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadán állunk? Mit tennétek...

Hányadán állunk? Mit tennétek a helyemben? Részletek lentebb!

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg: a legjobb barátommal együtt nőttünk fel. Elsősorban a zene szeretete kötött össze minket, rengeteg koncertre elmentünk együtt, nagyon sok kalandot éltünk át. De persze minden más működött, a magánéleti dolgainkat is meg tudtuk mindig beszélni, tanácsokkal láttuk el egymást, segítettünk egymásnak a bajban. Voltak összeveszések, de ez egy igazi, őszinte barátságánál talán természetes, és mindig kibékültünk.


Az év elején külföldre költözött, meló végett. Kapcsolatban maradtunk, semmi gáz nem volt, sőt április végén találkoztunk is, együtt buliztunk egy hétvégén át. Viszont: pár nappal később, május elején beszéltünk utoljára. Saját bevallása szerint fáradt volt, éppen akkor végzett a melóval. Elkezdtünk beszélgetni msnen, majd rövidesen arrogáns hangnemben különféle sértéseket vágott a fejemhez, pancsernak nevezett, és azt mondta h sz*rok a zenére... én annyit reagáltam, h rosszul esik ez a hangnem, és nem értem, miért viselkedik így, majd befejeztem a beszélgetést.


Azóta nem beszéltünk, nem is keresett, pedig szerintem egy bocsánatkéréssel minimum, h tartozik. Sőt, ami a legrosszabb, hogy haza is jött már egyszer, nagyjából egy hétre, de akkor sem találkoztunk, a környékemre se jött. Mi lelhette?


És mielőtt felmerülne bennetek a kérdés: nem, én nem sértettem meg semmivel. Tudom hogy ez hülyén hangzik, hogy minden ok nélkül fordított csak úgy hátat nekem több évnyi barátság után, de higgyétek el nekem, ha tudnám h én is ludas vagyok a dologban, és valamivel megbántottam, akkor most nem kérdeznélek titeket!


2011. jún. 4. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

biztos elege lett a belőled

unalmasnak talál már téged

nem voltál olyan mint 1 kis kutya ,aki utánna megy midíg

bocs h. így fejezem ki magam.

2011. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha külföldre költözött, akkor lehet épp emiatt van, távol van mindentől, amit megszokott, meg új környezet, gondolom a meló is sok és ilyenkor megőrülnek az emberek és minden kis hülyeséget felhasználnak, hogy kitölthessék valakin a haragot. Ez általában mindig olyan, aki a legközelebb áll hozzájuk, mert tudják, hogy azok úgy is elnézik nekik. Szerintem várj, biztos, hogy keresni fog.
2011. jún. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem lehet, hogy valaki valami szépet mondott neki a nevedben msnen?

Nagyon sok ilyen balfsz rohangál, akinek ez jelenti a jó mókát, ha elfelejtettél kijelentkezni valahol, vagy suliban, munkahelyen, vagy a jókedvű rokonszenes nagybácsi...

2011. jún. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem keresed meg te? Egy igazán jó barátságba bőven belefér, hogy még ha sértettnek érzed is magad, akkor is keresed a másikat, él-e, hal-e. Kismillió oka lehet, hogy miért nem keres - de ezt csak tőle tudhatod meg.
2011. jún. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha annyira érdekel, kérdezd meg tőle a problémát.

Ha nem kérdezed, akkor meg várj, hátha leszáll a lóról egyszer.

Én belegondoltam az én baráti kapcsolataimba, és azt hiszem, ha hasonló történne, onnantól nem érdekelne ez a barátság. Ami talán nem is volt az.

2011. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérdezném , h h is álltok és mennyit jelent neki a barátságotok ,mert ha nem annyit mint neked ,akkor többet nem keresed ,nem okozol magadnak feleslgesen fájdalmat .
2011. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A dologhoz még annyi hozzátartozik, hogy neki eléggé bejött az élet mostanság (aminek én természetesen örülök), van melója, pénze, és egy csodálatos barátnője.

Nekem meg mélyrepülésem van, se kedvesem, a tanulmányaim terén is akadtak gondok, melóm sincs, lóvé ügyileg is szarul állok. Ezért is fájt annyira a "pancser" jelző, pont tőle.


Lehet h az a baj, h mindent megkapott az élettől, amit én még nem, és most különbnek érzi magát nálam?

2011. jún. 10. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!