Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szeretek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SzeretlekEsztii kérdése:

Nagyon szeretek egy lányt, Most szakítottunk mert féltékeny vagyok rohadtul, s általában haveroknak el mondok mindent. Miben kellene változnom, hogy vissza kapjam s soha többet ne veszítsem el? G. Esztii Imádlak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk abban,hogy nem itt próbálod neki megmondani,hogy mit érzel,hanem élőben
2011. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figy pajti,ha 2percre laknák tőle rég ott lennék de nem 2percre lakom tőle:)
2011. szept. 3. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
alapvetően akkor van esélyed visszakapni őt, ha a lány még szeret téged. akkor nincs megbocsáthatatlan bűn. egy kis virágcsokor, vagy szerenád csodákat tehet. de olyan szerenád, ami sok ember előtt történik. ígérd meg neki nyilvánosan, hogy nem leszel többet féltékeny. remélem segítettem..:)
2011. szept. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen,ez már értelmes köszönöm:)

Igen szeret ezt ő is mondta,csak éppenséggel elege lett belőlem....

2011. szept. 3. 20:12
 5/5 anonim válasza:

Az én barátom is nagyon féltékeny, az elején még örültem is úgymond neki mert ezzel náam azt bizonyitotta h nagyon szeret és nem akar elvesziteni (gondolom nálatok is ez van). De mostanra zavaró, beszéljétek meg a dolgot. Meg vegyél vissza a féltékenységedből amennyire lehet és bízz meg a barátnődben

B&R

2011. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!