Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek egy...

Milyen ajándékot vegyek egy "ezermester" apukának?

Figyelt kérdés

Édesapámnak szeretnénk valami nagyon hasznos ajándékot venni a férjemmel születésnapjára. Imád szerelni, javítgatni, a munkája is ilyesmi, érdeklik a veterán autók.

Sajnos a szüleim elváltak, így annyira nem ismerem, nem tudom mit lehetne venni neki. Az utóbbi időben azonban rengeteget segített nekünk, amit szeretnénk viszonozni, megköszönni egy szuper ajándékkal.


Van valami ötletetek? 56 éves lesz.


2010. okt. 31. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Valamilyen szerszámoskészlet?
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
V.mi autószerelős holmi, barkácsolós dolog.... Esetleg egy vásárlási utalvány az OBI-ba, Praktikerbe, Bricostore-ba, ilyen helyekre.
2010. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

szerszámokra én is gondoltam, de szinte mindene van, főleg több tízezres szuper ipari minőségű gépeket vásárol. szerintem sírva fakadna egy kis barkácsgéptől... :D


valami veteránautós modellező készletet nem lehet kapni valahol?


egyébként köszi a válaszokat

2010. okt. 31. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Veterán autós könyvet!
2010. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy ezermester "anyukát"!
2010. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen veteránautókat szeret? Sok típusról lehet kapni maketteket az Auto Modell Szalon-ban a Victor Hugo utcában.


(Én a Porsche 911-re esküszöm :))

2010. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Naptárat gépolajjal összekent meztelen nőkről, csavarkulccsal a kezükben.
2010. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!