Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek pontosan hogy ne...

Mit tegyek pontosan hogy ne mindent az utolsó pillanatra hagyjak?

Figyelt kérdés

Itt a tanulásról és egyéb napi tevékenységekre értem.


Mert ez már nem állapot.. Nem tudom mostanában mi van velem hogy folyton húzom az időmet..


16/L


2011. okt. 6. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát vegyél eröt magadon és csináld meg. amugy én is ilyen vagyok de aztán elszánom magam
2011. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon utálod a tanulást, ezért halogatod. valakitől segítséget kell kérned, tanuljatok együtt barátokkal. persze tudom manapság már senkire se lehet számítani semmiben, valószínűleg ezért sincs kedved olyan dolgokhoz amik amúgy sem szórakoztatóak
2011. okt. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok még mindig... (35)


Nézd meg, mi esik különösen nehezedre, aminek későn kezdesz neki. Miért?

Ha a tanulás: mi a rossz benne? Mi a terved vele? nincs terved vele...?

Mik a céljaid, a vágyaid, mire vágysz az életedben, a jövődben? Mit kell tenned érte?


Vagy: valami hiányzik, valamit nem kapsz meg az élettől, és ezért nincs kedved a kötelességeidhez sem...? Mi lenne az? Hogyan tudod jobban érezni magad?


Légy jó magadhoz, add meg magadnak, amit szeretnél, jutalmazd magad!


Segítenek valamit ezek a kérdések?

2011. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!