Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ad a véleményetekre...

Mennyire ad a véleményetekre a párotok?

Figyelt kérdés

Az én párom nagyon független és erős személyiség, nem szereti ha valaki beleszól a dolgaiba :) Mindemellett néha nagyon meg tud lepni. Tegnap például kabátot vásárolni mentünk neki, és ő megszabott egy árhatárt, hogy mennyit ad ki egy ilyen ruhadarabért. Nem akart sokat költeni rá, ezért egy kisebb összeget mondott. Kikérte a véleményem, hogy melyik tetszik, és még mielőtt tudtam volna hogy mennyit szán rá rámutattam egyikre. Azt viszont az elsők között kizártuk, merthogy jóval olcsóbbat akart venni. Az ő árkategóriájában is szétnéztünk, de mivel szerinte egyikre sem mondtam határozottan hogy "Na, ez igen!" akkor úgy döntött nem vesz semmit. Kicsivel később viszont visszament, felpróbálta azt a kabátot, amit én először megmutattam és megvette :D

Csak azon csodálkoztam, hogy ha már rászánta magát a drágábbra, akkor miért nem nézett még körül, mert abban az árkategóriában még bőven volt más modell, sőt jóval olcsóbb is volt még annál amit én mutattam.

Nem gondoltam volna, hogy épp ennyire ad a véleményemre, meg arra, hogy tetszedjen nekem amit megvásárol. :) Mindig olyan függetlennek képzeltem el, nem hittem hogy ilyenre is képes :D (Mielőtt még valaki félreértene: a kabát persze neki is tetszett, nem csak értem vette meg :D)

Nálatok hogy működik ez az "adok a véleményére"-dolog?


2010. nov. 1. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenben kikérjük egymás véleményét és meg is fontoljuk.

Szakmai dolgokban is akár, habár más területen dolgozunk.

A ruha és egyéb dolgokban főként én kérem ki a véleményét, mert persze tetszeni szeretnék neki és én többet vásárolok efféléket.

2010. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha házasok vagytok vagy lesztek akkor a feleség-férj szóból ered? fele-ség, fé(l)rj. Nyelvtan a múltból. Tehát az egy ember csak fél, együtt vagytok egy egész, tehát kiegészítetitek egymást. Mindegy milyen erős személyiségek vagytok külön, a teljességhez mindketten kelletek.
2010. nov. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenben kikéri a véleményemet a férjem és én is az övét... ez így természetes.
2010. nov. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általánosságban azt mondhatom , hogy igen.
2010. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!