Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha beteg a párotok, milyen...

Ha beteg a párotok, milyen gyakran csókolóztok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 19:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

:) Hát, nálunk ez attól függ, hogy mennyire vagyunk betegek (mennyire érezzük magunkat rosszul)

Egyébként, ha nagyjából jó a közérzet a betegség ellenére, akkor kb ugyan annyit csókolózunk..

A férjemnek mondjuk nagyon betegnek kell lennie ahhoz, h ne szeretgessen állandóan :)

2011. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi baja. Egyébként is, fertőző betegségnél egy csók is ugyanúgy fertőzhet, mint száz.
2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Még többet mint általában,mert betegen jobban igényli az ember a babusgatást (legalábbis mi ketten biztosan).

Akkor is ha az a következménye hogy elkapom

2011. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon vizipisztoly az orrom, akkor én nem igénylem, mert kifújom és már jön a következő adag, no meg levegőt is a számon át kapok csak.


Illetve magas láznál is annyira rosszul vagyok, hogy senkit nem tűrök meg a közelben, még a férjemet sem. Olyankor az a legjobb, ha egyedül hagynak, amíg jobban nem leszek. De ez én vagyok, én komolyabb betegség esetén antiszoc leszek.

2011. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nálatok ki beteg most, kérdező?
2011. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én :(
2011. nov. 7. 20:01
 7/14 A kérdező kommentje:
de a torkom fáj ráadásul, úgyhogy még szakad is felfelé a cucc, úgyhogy... most inkább tartózkodom a csókolózástól :( :)
2011. nov. 7. 20:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Kicsit OFF leszek:) Egyél jó fokhagymás pirítóst. Szépen leviszi a cuccot a torkodról:)
2011. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon köhög, abbahagyjuk.
2011. nov. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:DD Milyen érdekes, én mikor hányingerem van, akkor vagyok antiszoc.. :DDD

De komolyan, nem tudom miért van ez, de olyankor hozzám se lehet érni, mert attól még jobban hányingerem van.

Ha lázam van, akkor általában nem vagyok rosszul, csak melegem van, és kicsit nyomott a hangulatom. Olyankor nekem is jobban esik a babusgatás, de a férjem is nagyon igényli, h állandóan vele legyek, mikor beteg. Kb fél percenkét magához hívogat egy kis puszira, meg egy kis ölelésre, meg "maradj már itt velem" kérlelésre.. :)

2011. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!