Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, ha más nőket/lányokat...

Zavar, ha más nőket/lányokat kommentelget a párotok?

Figyelt kérdés
Persze FB. "Nagyon jó kép!", "Ez nagyon szép :-)))" és társai...
2011. nov. 8. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar,mert a párom nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel..De ha foglalkozna is akkor sem zavarna mert bízom benne..
2011. nov. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kommentelgetni nem szokott, ellenben mindenkivel nagyon közvetlen. Két exével meg tartja a kapcsolatot(ezutóbbi eleinte zavart, de már nem igazán). Bizonyított nekem, így tudom, hogy felesleges a féltékenységem.


23N

2011. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A parom szerencsere nem foglalkozik mas nok kepeivel, csak nekem szokott irni. Amugy nem tetszene ha ilyet csinalna... Mit erdekli ot mas no ha van baratnoje? Engem dicsergessen ne mas noket, de szerintem ez ertheto :)
2011. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Általam nem ismert lányokéhoz sosem irni ilyet,sőt,semmilyet.


Az meg nem zavar hogy olyaného odairja hogy jó kép,akit én is ismerek,hisz ismerem őket,és páromat is.


De egyébként: ki az a hülye aki ha meg akar csalni,akkor kiteszi fb-ra?

2011. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott, éppen ezért zavarna, ha elkezdené. Én se szoktam más pasik képeit kommentelni, hogy "nyamm, ezen helyes vagy" meg hasonlók.
2011. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Velem is pont ilyen van. Páromnak van egy régi, reménytelen szerelme, akinek szinte minden képét lájkolta... de nem tudok mit csinálni, hinnem kell neki...
2011. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Kit érdekel, mit kommentelget? Abban nincs semmi, hogy egy ismerős lány képe alá ír: hogy jó kép! (bár attól függ, hogy a kép milyen, ha a csaj pucér, azért elgondolkodtató..:-D Téged szeret, veled van, ez számítson már, ne a FBos hülyeség
2011. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

De egyébként: ki az a hülye aki ha meg akar csalni,akkor kiteszi fb-ra?



Pl. apósom :)

2011. nov. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Velem is pont ilyen van. Páromnak van egy régi, reménytelen szerelme, akinek szinte minden képét lájkolta..."


Igen ez már zavarna!!! Szerintem ez megalázó!!! Mit kell ezek után még elhinni, ha tudod, hogy reménytelenül szerelmes belé. Ez olyan mintha csak azért lenne velem valaki, mert annak a másiknak nem kell. -Ha félre értettem valamit ne haragudj- engem már akkor is zavarna, ha csak anno volt szerelmes belé...de akkor meg minek írogat neki???

2011. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!