Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az érzelmi megcsalás mennyire...

Az érzelmi megcsalás mennyire számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

Ha fizikailag nem történik semmi, csak gondolok rá? Nem szexuális fantáizákról beszélek, hanem konrétan egy másik férfiról.

25/N


2010. nov. 1. 12:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Jajjaj! Ez a legsz@rabb dolog. Ugyanígy vagyok a volt feleségemmel kapcsolatban, elhagytam és teljesen kicsúszott talaj azóta a lábam alól.

A legnagyobb baj, hogy tudat alatt is működik, a legkisebb hibát is szóváteszem a jelenlegi páromnak és mérgezem a kapcsolatunkat egy elhamarkodott döntés miatt.


Én hülye voltam és vezeklek:(

2010. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Ez az érzelmi meg fizikai megcsalás dolog nagyon érdekes.

A férfiak és a nők teljesen máshogy gondolkodnak róla. Evolúciós eredete van az eltérésnek, vagyis hogy a nők az érzelmi megcsalásra érzékenyebbek a férfiak pedig a fizikaira. (persze a statisztika szerint, kivételek mindig vannak.)

Gyakorló pszichológusként azt szoktam mondani a pároknak hogy minden kapcsolatban a két félnek kell tisztáznia a szabályokat. Hogy mi számít megcsalásnak és mi nem, és utána aszerint élni. Ez a tisztázás sose késő...

2010. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nehezebben viselném az érzelmi megcsalást,mint a fizikait.

Egyébként pedig én is hasonló helyzetbe kerültem,de mérlegeltem,és rájöttem,hogy az ember életében több fellángolás van.Szerintem amit most Te érzel,az is annak számít.Szóval ne e mészd magad,hanem próbálj meg tisztán gondolkodni,látni.

2010. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!