Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hol kezdődik a megcsalás? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kezdődik a megcsalás? Mi számít megcsalásnak? Mi az ami még belefér és mi az ami már nem?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 10:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
szemezés egy pasival,még talán belefér,de csak úgy ha nincs melletted a párod,máskülönben tahóság...nálunk a csók már megcsalás,a többi meg pláne...
2011. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam már megcsalás nyilvánosan flörtölni utcán, vagy flörtölni sms-ben, msn-en stb... Sima beszélgetés ellenkező nemüvel nálam teljesen belefér, egészen a flörtig.
2011. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
68%

Számomra már a csók is az. Persze, hogy az, az nagyon bensőséges dolog.


Nyitott szemmel járok az utcán természetesen. Ha a barátom velem van, kicsit becsukom:) De pl.. ha elmegyek a barátnőimmel bulizni, és odajön egy srác.. talán flörtölgetek vele. De mindig elmondom, hogy van barátom, szeretem és eszem ágában sincs megcsalni. Csak kicsit "húzom" a pasik agyát.

2011. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
35%
csók már megcsalás+tipi-tapi...de én már bocsájtottam meg azt is a páromnak ha lefeküdt csajjal..mert szerettem!!!Sajnos én is megcsaltam őt,még kapcsolatunk elején,de ő nem bocsájt meg nekem:(
2011. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem már az is megcsalás ha az egyik fél több időt fordít egy másik személyre mint kellene és érzelmileg is többet ad. Nem feltétlen a csók a megcsalás első jele. Nekem az is az lenne, ha a pasim több időt töltene egy más hölgy társaságában és tudnám, hogy jól érzi magát vele, tőlem meg elvenné az időt.
2011. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%
Amíg csak beszélgetnek, jó a dolog, de nekem is a flörtnél kezdődik a dolog.
2011. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
2011. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
77%
10:56-ossal egyetértek. nem ott kezdődik a megcsalás, mikor már fizikai érintkezésről van szó, hanem előtte, ha vki mással jobban érzi magát, mint velem, vagy több időt tölt valakivel, stb.
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
És tudod, hogy miről beszélgetnek? Na csak ne beszélgessen
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
A szemezés belefér, mert szerintem elkerülhetetlen, hogy valakinek rátévedjen a szeme egy vonzó emberre. De a flörtölés, vagy ha élvezed, hogy mások nyomulnak rád (szóban pl) az már szerintem nem fér bele, mivel azt mutatja, hogy mások érdeklődésére is szükséged van a párodén kívül. Bár szerintem ez korfüggő is, de a 20as években, pár hónaptól-2-3 éves kapcsolat esetén semmiképp nem normális.
2011. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!