Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számít e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít e egy kapcsolatban ha jársz egy chat oldalra beszélgetni, de több nem történik max ott flörtölsz, de találkozásig nem fajul a dolod! Mi a véleményetek megcsalás, vagy nem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Hát...úgy gondolom, ha minden okés a pároddal, akkor nem csinálsz ilyet.
2011. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az attol fugg, hogy kin mulik hogy nem tortent talalkozas illetve tobb...
2011. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel,hogy maga ez még nem megcsalás viszont most csak ennyi történik de lesz majd egy lány/vagy fiú nem írtad melyik vagy,nos egyszer csak találsz olyat akivel azt érzed majd hogy érdemes találkozni,mert kedves szeretsz vele beszélgetni és kiváncsi vagy rá...onnantól kezdve meg bármi kialakulhat..Az én barátnőm szült 2 gyereket férjhez ment és mivel a párja egész nap a melóban volt unatkozott,chatelt és azóta elvált a férjétől mert a chaten talált magának mást..szóval ha egy érett családos nő belemegy az ilyesmibe akkor bárkivel megeshet..szerintem inkább ne chatelj:)
2011. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nő vagyok és rajtam múlott a dolog, hogy nem volt találkozó:))
2011. márc. 30. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha minden rendben egy kapcsolatban,akkor nem vagy masra kivancsi!!!!!
2013. jún. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!