Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít megcsalásnak? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? Csak mert van, aki azt állítja, hogy csak a szex a megcsalás. , de érdekelne, hogy az ilyenek mit szólnának hozzá, hogy a párjukat valaki más kényezteti pl masszírozással.

Figyelt kérdés

Gondolat, hogy más is lehetne a partner?

Gyertyafényes vacsora egy csinos hölggyel/jóképű úrral, ahol jól érezzük magunkat, s nem szívesen említenénk meg a partnerünknek?

Más masszírozása? (nem mint masszőr, hanem mint de jó ez neki/nekem)

Csók?

Orális szex?

Igazi szex?


A válaszok íróját kérem közöljék korukat, s nemüket.


2010. dec. 9. 11:50
1 2 3 4 5
 1/43 Timi: ) ***** válasza:
100%

Nálam minden olyasmi megcsalásnak számít amiben testi érintkezés van és vonzalom.Masszírozás belefér még,vagy flört,de csók és hasonló testi dolog,vagy elmenni ide-oda dolog" már nem!

23/L

2010. dec. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Nálam az érzelmi kötődés is megcsalásnak számít. Tehát ha még semmi fizikai kapcsolat nem volt, hanem mondjuk a párom beleszeretne másba és rá gondolna. 27/N
2010. dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
elmenni ide-oda nem testi dolog!
2010. dec. 9. 11:57
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egyik legnehezebb kérdés.

Hiszen vannak, akik "nyitott kapcsolatban" élnek. Itt még a más emberrel való szex sem nyilvánul megcsalásnak, mert ezt élvezik, ezt választották.

Másutt pedig egy pillantás, de pl főleg egy csók is megcsalásnak számít.

Amerikában államonként változik. Van olyan állam is, ahol az orális szex egyszerűen be van tiltva, és olyan állam is, ahol az orális szex még csak szexuális aktusnak sem minősül.

Ahány ház, annyi szobás.

Szerintem inkább azt jelenti, hogy meg kell beszélni egy hoszabb kapcsolatban, hogy "hol húzódnak a határok".

Aki többet enged meg magának annál, amiről tudja, hogy a párja nem tolerálná, őt az sértené, de mégis azt teszi, az megcsalás.

2010. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 Scream85 ***** válasza:

Osztom az első válaszoló véleményét.

25F

2010. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 Timi: ) ***** válasza:
azért írtam az elmenni ide-oda dolgot hogy nálam már az is megcsalás,az csak a kezdet onnan lenne tovább is,ha ő már mással jár ide-oda akkor minek vagyok én?! így értettem.
2010. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
nem lehetséges, hogy minél többet engednénk meg a párunknak, annál boldogabb lenne a kapcsolat? Hiszen nem titkolózna senki...
2010. dec. 9. 12:00
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szó szoros értelmében vett szex számít megcsalásnak, hanem a csók, szájrapuszi is, és mindenfajta olyan beszélgetés, ismerkedés, ami barátinál több (pl. társkereső, sex chat, buliban flörtölés, stb.) Szóval minden olyan, ahol az illető egyedülállóként viselkedik, holott nem az.

Kósza gondolat talán nem, de az az illetőn múlik, mennyire adja át magát neki, mennyire ENGEDI, hogy egy másik ember hatással legyen rá, ahelyett, hogy a párjával törődne. (Ha meg tényleg oda az eredeti kapcsolat, akkor szakítani kell nem félrelépni.)

29/N

2010. dec. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
69%

- Pont a napokban történt, hogy a barátom beszélgetett egy lánnyal. A lánynak épp akkor ért véget egy kapcsolata, de ő maga azt állította, hogy nem a barátja hiányzik neki, csak a sex. Az én barátom pedig, fölajánlotta, hogy megvigasztalja.

A történetnek ez nem a vége, de nem akarom ezzel rabolni az idődet/időtöket. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem már ez is megcsalás egyik formája. Ha valaki szereti a másikat & nincsenek komoly gondok köztük, akkor nem akarja, hogy más urak/hölgyek masszírozzák, nem akar másoknak megteríteni gyertyafényes asztalt. Ez az én véleményem. Aztán lehet hogy.... :)


18/L

2010. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a testi dolgok nem számítanak megcsalásnak. Inkább a lelki dolgok. Mikor már másé a szíve, vagy legalábbis játszik a gondolattal, hogy nem vagyok neki elég, más szerelem után néz.
2010. dec. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!