Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet mondani...

Szerintetek meg lehet mondani a barátomnak hogy az anyja utál?

Figyelt kérdés

A mostani barátommal már jó ideje együtt vagyunk, nagyon jól kijövünk, félig nálam lakik (mivel vidéki és a kollégium nem túl jó) esküvő is szóba került, csak még fiatalnak érezzük hozzá magunkat (22 évesek vagyunk) de minden tekintetben szoros a kapcsolat. Talán pont emiatt az anyja utál. (csak sejtem, nem biztos mert szemtől szembe mézes mázas, de apróságokkal ahol csak tud hergel és bánt)

A fia azt hiszi nagyon kedvel és többször is kifejtette nekem hogy a mamája mennyire meg akar felelni nekem, merhogy tökre igyekszik a viselkedésével. Szerintetek mit tegyek?


2010. nov. 1. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg hogy csak neki játssza az eszét, különben utál. Vagy te reagálod túl a dolgokat. Gondold át, más opció nincs.
2010. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit ne mondj Neki,ha csak megjátssza magát a kedves anyuka,az úgyis kibukik előbb-utóbb!Maradj csendben,légy kedves és udvarias,és ne szíts vitát,mert Te leszel a fekete bárány.
2010. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát igen csak ha eddig nem vette észre (3 év alatt) akkor ezután mitől venné észre...

Én meg már egyre kevésbé bírom...

2010. nov. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!