Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért jó a barátomnak az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért jó a barátomnak az, ha az anyja ül az anyósülésen én meg hátul ülök? Ja és a barátom vezet.

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira rossz, olyan, mintha nem nézne semmibe... Pedig már mondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, de azt mondta, hogy azért ül az anyja elől, mert fáj a lába. Pedig ez nem igaz!!! Ha egy focimeccsen két órát végig tud állni, akkor hátul mért nem bír ki egy fél órát???
2009. máj. 12. 12:16
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak udvariasságból ülteti oda.
2009. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha hagyod, hogy az anyukája üljön elöl, akkor ezzel csak azt mutatod, hogy udvarias vagy és elég felnőtten tudsz gondolkodni.


Annyit kérdeznék: ha mondjuk egy haverjával mentek hármasban valahova, akkor is te ülsz hátul? Mert ez már valóban bunkóság. De az anyukájával szemben nem az. Ezzel nem téged vesz semmibe.

2009. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő érezné rosszul magát ha hátra kéne zavarnia az annyát ő meg magátol nem ajánlja fel.
2009. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%
Udvariasságból teszi, nagyon helyesen. Te miért nem tudsz kibírni egy félórát?
2009. máj. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Hát ezt kétlem, sajnos... Mikor elmondtam neki, hogy ez nekem rosszul esik, megmondta az anyjának, az anyja meg azt mondta rá, hogy lassan már a kocsiba sem ülhet be. Ennyi volt a reakció, úgyhogy ez szerintem egyik részéről sem udvariasság. Köszi, hogy írtál!
2009. máj. 12. 12:23
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Elmesélném azt, hogy nekem meg a sógornőm olyan, hogy amikor egész család (anyu, apu, bátyám, én és a lány) megyünk valahova messzebbre, akkor a lánynak eszébe nem jut, hogy talán nem a rokkantnyugdíjas anyukámnak kellene hátra bekászálódnia, hanem neki, mivel 24 éves. Anyukámnak kellett megkérnie, hogy méltóztassa előre engedni őt, így is alig tud kiszállni az autóból. Bár ez durvább, mert gondolom te fiatalabb vagy nála.


Ha te lennél az idősebb anyuka, neked hogy esne, ha hátrazavarnának?

2009. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból úgy megyek a kocsihoz, hogy anyósom üljön előre. Én úgy veszem, hogy ez nem neki, hanem nekem jó, nem is hagynám, hogy hátra üljön. Nem azért, mert hátul szeretnék ülni, hanem hogy úgy érezze, ezzel megtisztelem - ami jó pont, nem árt gyűjtögetni.
2009. máj. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen természetes, hogy az anyját ülteti előre. Minden normális ember így csinálná.

Az pedig, hogy ezért te fel vagy háborodva, az téged jellemez. A saját anyádat is hátraültetnéd a kocsiban?

2009. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:
Ha lenne egy gyerekem magamtól hátra ülnék, ahogy szerintem anya is hátra ülne, ha ilyen eset lenne. Egyébként az anyja nem öreg. A haverjai hátra ülnek. Itt ahol én lakom mindenki anyja hátul ül és a barátnők ülnek elől.
2009. máj. 12. 12:30
 10/46 anonim ***** válasza:
93%

Jó kis paraszt helyen lakhatsz akkor.

Szerintem fogadd el, hogy alapvető udvariasság, hogy az idősebb (nem öreg) ül elől.

2009. máj. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!