Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom hozni a szalagavatóm...

El akarom hozni a szalagavatómra a barátnőmet, de a családom miatt nem tehetem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lányt szeretek, 2 éve ismerem és 1 éve vagyunk "úgy". Családomból anyu csak sejti és ezért mindent elkövet, hogy elszakítson tőle. Nekem azt kell mondanom, hogy csak barátok vagyunk, de nem akarja, hogy bármilyen formában vele legyek, sőt, már a családom többi tagja is ellenzi, mert hogy "te értelmes vagy és szép, ne legyél leszbikus". Megőrülök ettől az egésztől, 16 évesen ez még nem volt akkora dolog, de most már nehezebben tudom titkolni. Tudják, hogy ő szeret engem és ezért azt akarják, hogy ne barátkozzam vele (mintha csak barátságról lenne szó). Ha nem hívom el a szalagavatómra, akkor rosszul fog neki esni, de ha meg elhívom, akkor anyám elkezd balhézni. Hozzá akarok költözni suli után, de az meg a másik, amivel majd meg kell birkóznom. Mit tegyek? Azt ne írjátok, hogy felejtsem el.

17/L


2010. nov. 1. 21:23
1 2
 11/19 KÁELEF ***** válasza:
61%
Ha szereted azt a lányt akkor tarts ki mellette a szüleiddel szemben is. Ha elveszíted lehet hogy soha nem bocsátod meg magadnak.
2010. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
32%

De most nehogy már úgy adjatok ennek a kislánynak tanácsot, mintha egy fiú lenne a szerelme! Akkor érvényes az, hogy "ne engedd el", meg "tarts ki mellette a családdal szemben is". Ez nem normális, amit csinál! Megértük azt az időt, amikor még biztatnak is valakit a b.uzulásra?


Kislány! Felejtsd el azt a csajt, nőjél fel, és gondold át még egyszer a dolgot. A homoszexualitás -bármilyen divatos is- betegség. A normál állapot az az egy férfi és egy nő felállás. Ne tartsd természetesnek a lányhoz fűződő érzéseidet, mert nem az! Keress szépen egy pasit, és ne nyugodj bele beteges érzésekbe!


Még csak nem is öreganyád korú vagyok, hogy így beszélek, hanem egy 25 éves lány, akit ismeretlenül is jót akar neked.

2010. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*nem akit, hanem aki
2010. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem divatból érzem azt, amit érzek és lehet, hogy nem ez a megszokott, de ettől még nem természetellenes, hiszen a természetben előfordul. És nem fogok magamnak pasit keresni, mert ez nem így megy. És kislány sem vagyok már, tudom, hogy mit miért teszek.
2010. nov. 1. 22:43
 15/19 KÁELEF ***** válasza:
Tudom hogy lányba szerelmes, hiszen ezt írta. A lényeg hogy szeretik egymást, csak ez számít semmi más.
2010. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

Kedeves 25 éves te meg a heteróságra búzdítod.

Nem kell búzdítani,az ő élete,az ő nemiidentitása,azzal él akivel akar,Ez nem betegség,ez genetika...

Te a heteróságot nyomod más a "buzulást",mitől vagy külömb?

Amúgy heteró vagyok 10 éve kapcsolatban,de nem a nemiidentitásuk alapján itélem az embereket meg,szomorú hogy ennyi felszines előitéletes ember van... Tarsd ki ha erz valóban érzlem és nem divat...Ne akarj férj és gyerekek mellől nőkhöz járni egy kis boldogágért...

2010. nov. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

22:28

Nem, a homoszexualitás nem betegség. Ideje, hogy Te, és a hozzád hasonlók (ezt abszolút nem pejor. értelemben mondom!) megértsék végre. Fáj neked más boldogsága? Ha igen, akkor te egy szomorú ember lehetsz, és őszintén sajnállak.

2010. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Én a te helyedben nem mennék el a saját szalagavatómrasem hanem azzal lenék akik igazán szeretek


azt enyi :D

2010. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt elhiszem, h. anyukád nem így tervezte és egy fiúnak jobban ürölne.De ebbe bele kell törődnie, mert ha nem ez a lány,akkor a későbbiekben fogsz magadnak más lányt találni(ha a fiúkat nem szereted).Meg kell vele értetni, h. ha szeret,akkor fogadjon el így ahogy vagy és legyen neki fontos a te boldogságod, hisz ezért hozott világra.Te nem tehetsz róla h. szereted, azt meg ne várja el h. magadba folytsd a dolgot mert a végén bele fogsz betegedni és sose leszel boldog ha csak azt teszed amit a külvilág elvár tőled.Ez a te életed és úgy kell élned ahogyan azt te szeretnéd. Te ettől még ugyan úgy gyereke leszel és szeretni fogod, csak az a különbség h. nem fiúval jársz.Amúgy ha viszed a barátnődet,akkor sem kell úgy viselkedni,mint akik járnak.Sőt sok sima barátnők is sokszór úgy vannak,mint a szerelmesek,pedig semmi ilyen nincs köztük.
2010. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!