Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat gondolok rájuk. Mit...

Sokat gondolok rájuk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2hete volt egy balesetem és 2en meghaltak. Előttem volt egy kamion, egy személyautó és én is kamionnal voltam. Valamiért elkezdetek fékezni nekem meg már nem volt időm megállni így beléjük mentem. A személyautó kicsúszott a két kamion között én még mindig gurultam és belementem a kollégába. Hirtelen kiszálltam és egyből odamentem a személyautósokhoz akik 4en voltak. Az egyik ki tudott szállni, a másiknak segíteni kellett a többiek kocsin kívül voltak. Az egyik aki kocsin kívül volt még élt és pont akkor halt meg amikor hozzáértem. Azóta folyton előttem vannak a halottak. Valahogy nem tudok nem rájuk gondolni pedig már rengeteg halottat láttam. Mit csináljak?
2010. nov. 1. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
A rendőrségi eljárás folyik? Tudod, aki hirtelen fékezésre nem tud megállni, az nem tartotta be a követési távolságot, és sajnos az a hibás, azaz te. Nem?
2010. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bandiika, hogy Neked milyen kalandos kis életed van! :)
2010. nov. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem volt meg a követési távolság szóval én is hibás vagyok meg kicsit későn esett le. Ez is amiatt a Manos miatt volt..ment vagy 80al és fékezett egy nagyot de nem volt ott semmi. Őt úgyse büntetik meg mert az elsőket nem büntetik ilyeneknél pedig megérdemelné.

Ugye? Valaki nagyon nem szeret. De jobban örülnék ha valami jó is történne :D

2010. nov. 1. 22:25
 4/9 Kriszti83 ***** válasza:
Beszélgess egy szakemberrel, aki segít feldolgozni.
2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Te most unatkozol és ilyen kérdéseket teszel fel? sürgösen keress fel egy dilidokit....
2010. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

aki halálos balesetben "vett rész" kétlem hogy unatkozna...sajnálom, de ez is egy folyamatnak a vége, talán nagyon fáradt voltál, mert sokat dolgozol/vezetsz.

Mindenképpen beszélj orvossal, kérj segítséget.

2010. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

én csak azt nem értem, hogy te miért vehetsz egyáltalán részt a közúti forgalomban? értem ezt arra, hogy már a múltkor is röhögve mutogattad a teherautót, amivel felborultál...

ne haragudj a hangnemért, azért engedtem meg magamnak, mert most is röhögve írsz kommentet, egy ilyen kérdésed alá..

2010. nov. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki halálos balesetet okoz,az nem ír ilyen kommentet...már pedig a baleset körülményeinek leírása alapján a kérdező volt a vétkes...
2010. nov. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tegnap 23:23 milyen kérdésnél? Nekem ez volt a 2. balesetem és szerencsére még fel nem borultam. Az 1. meg jeges úton volt de ott senki nem sérült hanem a szalagkorlát fogott meg. És nem viccelődnék ilyenekkel.
2010. nov. 4. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!