Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját apám undorral nézz...

A saját apám undorral nézz rám? Arról van szó hogy kövér vagyok 160cm és 75kg. Sokan mondják szép arcom van, egy fiúval összeismerkedtem mondta ha lefogyok akkor jelentkezik.

Figyelt kérdés
Szépen öltözködök, ahogy az alkatom engedi. Fogyókúráztam lement -12kg de megálltam. Mindig belevágok de akkor drasztikusan. Apám is megjegyzéseket tesz rám.. Családban csak én vagyok dagadt. Így mindig teljesen elkeseredek... :-(( Várom a kemény válaszokat is hogy észhez térjek. Köszönöm a válaszokat.! 17L
2010. nov. 3. 10:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
az én személyes véleményem az hogy ha egy fiú szeret akkor úgy szeret ahogy vagy, nagyon nagy bunkóságnak tartom ha csakakkor akar veled találkozni ha lefogysz:(
2010. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem a fogyás nem lehet cél, hosszú gyötrelem. Az elhízás lehet valaminek a tünete, jelzés, hogy beljebb, a lélekben valami nincs rendben.

Lehet alkati dolog is a gömbölydedség. Én pl. 88 kg vagyok a 170 cm-hez, de nem vagyok kövér, csak foghatós:-), mindenki 10-zel kevesebb kilónak néz. Persze nem lenne ellenemre, ha fogynék, de jelenleg a lelkemmel próbálok foglalkozni, és vigasztalom magam, hogy tavaly 95 voltam.

A legfontosabb, hogy fogadd el magad, az az első nagy segítség a fogyásban - ha egyáltalán van rá szükséged. Ti. nem néz ki egyformán feltétlenül két egyforma magasságú és súlyú ember.


Azért meg nagyon haragszom, hogy apukád így beszél veled. Tudhatná, de valószínűleg nem tudja, milyen fontos egy apa szerepe a lánya önbecsülésében.

Érdekes, hogy az én apám, akit amúgy nagyon szeretek, mennyit piszkált a túlsúlyom miatt, holott ő egy kritikusan elhízott férfi.

Örülj az életnek, szeresd magad, és ne csinálj fő problémát a túlsúlyodból.

2010. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
én régebben nagyon vékony voltam,de aztán 13 évesen elkezdtem hízni.Most 17 vok,és jelenleg 58kg.De tavaly télen majdnem 70 kg voltam.Van barátom,és valahogy már éreztem h az önbizalmam is a 0-án van a súlyom miatt.Ezért drasztikus fogyókúrába kezdtem.Amit persze 2 hét múlva vissza is szedtem.De jött a nyár,arra már "csak" 63 kg voltam.Aztán rengeteget mozogtam,kevesebb kaja.és most is ezt vallom.Próbáld ki te is,egy srác megér ennyit,mégha nem is ő lesz a befutó,de tuti ha lefogysz lehet h életed szerelmére bukkansz.Am apa engem is cikizett.De tnap vettem egy ruhát és azt mondta ha nem a lánya lennék randira hívna :)
2010. nov. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Ez egyszerű!

Jól érzed így magad? Ha igen, akkor miért akarnál változtatni? Aki szeret, az így fog szeretni!!! Az a fiú is csak villogni akart veled, nem szeretni téged.

Én 170 cm vagyok és 76 kg voltam 16 évesen. Akkor ismerkedtem meg a párommal. 4 éve vagyunk együtt. Imád engem úgy ahogy vagyok! Igaz most lement a 6 kg és így jobban érzem magam, de ő 76 kg-san is ugyanúgy nézett rám és ugyanúgy szeretett. Jah, hozzáteszem h igazolt sportoló vagyok és az izom tömegesebb a hájnál =)

Amúgy ne fogyózz, inkább sportolj és alakítsd át izommá. Futással(minden izmot megmozgat, formásít), lépcsőzéssel(lábakat, feneket formál), kondizással(karra, hasra, lábra).

Sok sikert!

20/L

2010. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Le lehet fogyni könnyen! Tele vannak a tenyek-tevhitek.hu oldal fogyási sikertörténetekkel. Ilyenkor sokan lepontoznak, de nem érdekel, ez annyira hatásos, hogy nem lehet figyelmen kívül hagyni. Életbevágó, hogy változtass az étkezési szokásaidon!

Minden jót! Jókat ehetsz! Hamarosan karcsú lehetsz!

:)

2010. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóknak igaza van. Ha a fiú szeret, akkor így is kellesz neki. Ha nem, akkor felejtős.


Egyébként teljesen megértelek. Átéltem én is ezt. Tiniként egyedül én voltam elhízott a családban. Sajnos az apám engem is megszólt és ez a tüske máig bennem van. De próbálok nem foglalkozni vele.

Amikor a férjem megismert 57 kg voltam a 165cm-hez. (Akkor halt meg a mamám ill. a fogyókúrám végén voltam.) Ennek lassan 6 éve. Azóta sajnos már voltam újra 83 kiló is. A férjem így is imádott és nem szólt semmit. Mikor elkezdtem fogyni pár hónapja, akkor annyit mondott, hogy egy kicsit csinibb lettem, de eddig se volt baja velem.


Szóval, ha akarsz, akkor magad miatt próbálj leadni és ne "nyomásra". Az apád megjegyzéseit meg hagyd figyelmen kívül. A lényeg, hogy TE jól érezd maga a bőrödben.

2010. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm a válaszokat, én is akarok még fogyni, nektek hogy sikerült? sajnos az önbizalmam 0.:S
2010. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Én nagyobb darab vagyok nálad, boldog vagyok így, majd' 5 éves kapcsolatban élek.

Apám engem is piszkál (nem orvosi következményekkel...), de teszek rá magasról, nem neki akarok tetszeni.

A fiút felejstd el, ez így nem fer. Oké, hogy nem vagy így az ízlése, de ezt így kijelenteni...

2010. nov. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
gyere hozzám:) am meg ha valaki szeret fogadjon el olyannak amilyen vagy
2010. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező túlsúlyos. Lehet vígasztalni, hogy aki szereti, így is szereti, de ez kész átverés show, ugyanis a kérdésben is benne van, hogy se az apja, se a pasik nem fogadják el így, ami nem is lenne baj, de saját maga sem fogadja el saját magát. Anélkül meg nem megy..

És ha még sikerülne is, mindenki elfogadná így és boldog lenne, akkor is ott lebegne a feje felett az elhízás egészségügyi kockázata. Gondolom, nem akar 30 évesen állandó térdfájást, zihálást, ha gyalog kell mennie a 2. emeletre és nem akar cukorbeteg sem lenni. Normális ember ezt ésszel belátja, és tesz ellene. Azt adja a testének, amire szüksége van, de azt viszont megadja, és nem koplal.

2010. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!