Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjam meg? (kérdés rövid. )

Hogy oldjam meg? (kérdés rövid. )

Figyelt kérdés

Most hogy őszi szünet van szeretnék a barátommal, és a legjobb barátnőmmel is kint lenni. Az a baj hogy ha a többi haverral együtt vagyunk kint, barátnőmnek már minden baja van..

Barátom most azt mondta h szeretne az egész őszi szünetbe velem lenni csak kettesben. Én is szívesen lennék csak vele, de nem szeretném h barátnőmnek rossz legyen, tudom milyen rossz érzés ha egy pasi miatt lesz*rnak..( ő már megtette ugyanezt,de nekem nem lenne szívem hozzá).

Plusz hétvégén elég durván megbántott, csak ő nem tud róla hogy tudom, hogy mit mondott :S

Mert eddig úgy volt hogy holnap megyek barátomhoz meg szombaton, de szombaton én nem leszek itthon, úgyhogy barátom

áttette péntekre. Mit csináljak? Ha nem lennék barátnőmmel lelkiismeret furdalásom lenne, pedig eléggé megbántott, miért van ez? Hogy oldjam meg?


2010. nov. 3. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokkal többet vagyok a barátommal mint a barátnőimmel. Te tudod, kinek a társaságát élvezed jobban. 18/L
2010. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kalapot, írd rá két cédulára mindkettő nevét. Keverd össze a kalapba a neveket, és amelyiket kihúzod, azzal légy.
2010. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindkettővel kicsit
2010. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap találkozz a barátnőddel, péntek vasárnap meg a barátoddal. Vagy holnap holnapután a barátod, vasárnap a barátnőd.
2010. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!