Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az unokatesóm csúnya dolgokat...

Az unokatesóm csúnya dolgokat mondott ma el. Ezek után hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel mindketten jóban vagyunk. Mesélte el az unokatesóm, hogy ez a lány rendszeresen kibeszél a hátam mögött. Hogy én milyen unalmas vagyok, semmire sem jó, aki soha semmiben sincs benne, f*kázta a külsőmet stb. Unom már, hogy engem mindenki a földbe döngöl, kb 2 hete szóbeli vizsgám volt, és egy osztálytársam végighallgatta ahogy feleltem, és utólag ezt mondta: hát alig tudtál vmit mert a tanár mondott el mindent, csak végig vigyorogtál és akkor még utánzott is teljesen bunkón...(Mert a tanár sokszor poénkodott és én mosolyogtam rajta, dehát vágtam volna fapofát mikor kedves volt? és ráadásul nem is hagyta hogy végigmondjam, mert én voltam az utolsó és már szeretett volna hazamenni, ezért csak beírta nekem a pontokat)


Nem tudom hogyan viselkedjek az ilyen b*sztatások után...


2010. nov. 3. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
pe foglalkozz vele, próbáld elengedni a füled mellett. azzal elérik a céljukat, ha rosszul érzed magad. és az senkinek sem jó.
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekkel szemben a legjobb stratégia az érdektelenség és a le.szarás. A csajnak szerintem nyugodtan mondd meg, hogy úgy hallottad, unalmasnak tart téged. Kiváncsi lennék az arcára. :) Az osztálytársadat meg simán leanyáznám. Nem bírom az olyan taplókat, akik máson köszörülik a nyelvüket.
2010. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az osztálytársas dolog esett sz*rul nagyon...Mert abból a tantárgyból volt egy írásbeli + szóbeli. Nekem az írásbeli elég jól sikerült, de a szóbelire nem nagyon tanultam. Annak a csajnak meg az írásbelije lett rossz és a szóbelije jó. Ráadásul 1 ponttal lett neki több az összesítése, így ő 4-est, én meg 3-ast kaptam... És végig az orrom alá dörgölte, hogy "hihi én 4est kaptam, jaj úgy örülök neki" + hogy én mennyire nem tudtam a tételt. Tudom senkit nem érdekel hogy melyik vizsga hányas lett, de azért sz*r hogy ő jobb volt nálam + még az orrom alá is dörgöli. Mondjuk ez elég bunkóság...
2010. nov. 3. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!