Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 13 éves lánynak egy 30 éves nő a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

oszt.társaimmal nehezen barátkozok,viszont a szomszéddal nagyon jól elbeszélgetek és szoktam vigyázni a 2éves kisfiára

13/L


2010. nov. 4. 11:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
semmit se gondolok.
2010. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerinted ez gáz?
2010. nov. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
ha arra célzol, hogy ez gáz lenne-e vagy ilyesmi, akkor szerintem nem.
2010. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha normális a nő. Legalább van egy pozitív női minta előtted. Jó dolog az, hogyha van valaki, aki idősebb, és lehet vele normálisan beszélgetni. Ez ártani biztos nem árthat. Az nagyobb probléma lenne, ha 30 évesen 13 éves lenne a legjobb barátnőd...Tehát feltételezem, hogy neki nem Te vagy a legjobb barátnője. Lehet, hogy érettebb a gondolkodásmódod, mint a kortársaidnak... de azért próbáld meg a kortárskapcsolataidat is építgetni, megtartva ezt a 30 éves barántőt is.
2010. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

igen arra gondoltam hogy ez gáz-e?

mert nekem csak ilyen plázacica oszt.társaim vannak akik csúfolnak meg ilyenek viszont a szomszéddal tudtok normálisan beszélni akiben megbízok stb..

2010. nov. 4. 11:24
 6/20 A kérdező kommentje:
nem neki nem én vagyok a legjobb barátnője
2010. nov. 4. 11:25
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Nyugi, egy 30 éves nő, már érett, nem fog neked idióta tanácsokat dni, nem visz rossz irányba. Valakiben meg kell bíznod, mint írtad osztálytársaiddal nem jössz ki. Becsüld meg ezt a barátságot.
2010. nov. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg nem gáz.Amikor ennyi idős voltam én is átjártam a szomszéd "csajhoz" :) ő már 40 is volt és nagyon fiatalos és nagyon jól elbeszélgettünk mindig.
2010. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem sem gáz!
2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Jobb ha egy érettebb, tapasztaltabb nőtől "veszed át" a tudást, minthogy a kis "csitrik" meggondolatlan és gyerekes szokásait vennéd át.

Út a felnőtté válás felé.Nembaj ha ezt 13 évesen tapasztalod, annál jobb, legalább tudsz majd okos döntéseket hozni és nem ugrasz a kútba.

2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!