Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik volt életed legjobb...

Melyik volt életed legjobb szakasza eddig, miért az, és hány éves voltál akkor?

Figyelt kérdés
A mostani korotokat is írjátok le.
2010. jún. 11. 16:00
 1/10 anonim ***** válasza:

16-19 éves koromig. Lángoló szerelem a párommal. Mondjuk nagyon nehéz is volt, folyamatos volt a katarzis a vacak hétköznapok és a heti 1 nap boldogság miatt. Most is vele vagyok, vele élek, de most csak a nehézségek vannak szinte, nagy boldogság nincs. Nem így képzeltem el, pedig mindig arra vágytunk, hogy együttéljünk.


23L

2010. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerencsém van,demindíg az aktuális.

Nagy szerelmek, aztán a párom,aztán diploma, meló amit szeretek, új ház, gyerekek, aztán megint meló amit szeretek, és most a gyerekek kiköltöztek és élhetjük második kamaszkorunk. Most ezt élvezem a legjobban, de remélem ez még tovább fokozódik.

2010. jún. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az elmúlt egy évem. Találtam igaz barátokat, és ami a legfontosabb megtaláltam a szerelmet is végre. A családommal jól kijövök. Ösztöndíjból amit kell tudok finanszírozni. Persze voltak nehézségek is, de régebben sokkal több volt. 22/L
2010. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon elszúrtnak érzem az életemet.

18-20 évesen volt a legjobb nekem, sikeresnek, fiatalnak éreztem magamat. (érettségi után, felvettek az egyetemre, először nagyon szerelmes lettem).

De most már nem érzem ezt a "megmentem a világot" optimizmusomat:((

26.L

2010. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mostani időszak a legjobb. 17,5 évesen kezdődött, amikor összejöttem a párommal. Sajnos, amiatt nem volt felhőtlenül jó, mert néhány fontos emberrel, köztük a legjobb barátaimmal szakadt meg emiatt a kapcsolat. Két éve azonban felhőtlen minden, hiszen az igazi barátaimmal kibékültem és megértették, hogy a párommal valóban szeretjük egymást és nem egy egyéjszakás kaland miatt vagyunk azóta is együtt. :)


Most 21 vagyok és lány. :)

2010. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 éves koromig,ált.suliban.Többnyire.+érettségi után kb fél évig.Azóta zuhanok megint. 22L
2010. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Olyan nem volt.

13/L

2010. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem kb. 17-mostanáig, minden évben másért. 3 évig suli helyett buli. Aztán megismerkedtem a párommal, megkomolyodtam, elvégeztem a sulit és most terhesen itthon pihenek. De Nagyon boldog vagyok!!! úgy érzem megérdemlem 17 év keserü szenvedése miatt...

22/L

2010. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem volt ilyen. 20f
2010. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18-19,5 éves koromig, de ez sem volt az az igazán boldog, csak egy jó haveri társaság, és életem legjobb bulijai, kalandjai, valamint részemről egy reménytelen szerelem, ahol jó kihasználtak.

Még az igazi boldogság hiányzik, sosem volt igazán komoly kapcsolatom, mindig csak 1-2 hónaposak, de az is ritkán, van egy nagyon jó barátnőm, tényleg igazi barát, aki többet ér 20 havernál, család szempontjából minden ok, nagyon jó fej szüleim vannak, szeretem őket nagyon, viszonylag jó anyagi körülmények között élünk, sikerült szakvizsgám, csak az igaz szerelem hiányzik.

23L

2010. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!