Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van "működésképtelen"...

Más is van "működésképtelen" kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy párom, rengeteget veszekedünk, távkapcsolatban élünk, ráadásul más kultúrához is tartozunk, szinte semmi közös nincs bennünk, de valamiért mégis egymásba szerettünk. Talán azért, mert olyan élethelyzetben voltunk, hogy mindkettőnknek éppen szüksége volt valakire. Szóval mindketten tudjuk, hogy ez nem működik sokáig ez a kapcsolat, mégsem tudjuk egymást elengedni. Valamilyen szinten ez a "jobb egy döcögő kapcsolat is, mint a semmilyen". Szerintetek van ennek értelme? Más is van így?
2010. nov. 5. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen én is úgyanígy vagyok a párommal, mi már 3 éve vagyunk így, de én sem tudom elengedni...
2010. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is, de a gyerek miatt nem tudom elengedni. Ezt ki is használja, folyamatosan zsarol a fiammal, mert tudja, hogy ha elveszi tőlem(ezt is mindig hangsúlyozza), abba belehalok. Már teljesen meggyűlöltem, de ha szakítunk, elviszi a fiam az ország másik végébe, és esélyem sem lesz, hogy havi egy alkalomnál többször lássam.

Ennél nincs rosszabb, tehetetlen vagyok, és nagyon bánom, hogy pont vele lett közös gyerekünk.

2010. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Üdv sorstárs!


Mi 3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk. Nagy szerelemnek indult, egy éve kb hogy ellaposodott. Próbáltunk szakítani hogy ne raboljuk úgymond egymás idejét, de nem megy. Valamiért úgy érezzük h összetartozunk, de nagyon nehéz.

Se vele, se nélküle...

2010. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!