Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra. Ti...

Szerelem első látásra. Ti hisztek benne? (több lent)

Figyelt kérdés

Én régebben nem hittem benne, de már kezdem belátni, hogy talán van ilyen.


Nyár közepén megláttam egy srácot, és lefagytam. Annyira megtetszett, hogy mint még soha senki. Csak álltam ott mint egy hülye, köpni, nyelni nem tudtam. Nagyon fura érzés volt, úgy éreztem, mintha már elég sok ideje szerelmes lennék belé.(pedig akkor láttam először)

Aztán nem láttam kb.3 hétig, de akkor is csak rá tudtam gondolni.

És ugye 3 hét elteltével megint "találkoztunk". De nem beszéltünk, csak bámultuk egymást.

Majd mikor legközelebb találkoztunk, leszólított. Beszélgettünk, nagyon jófej volt:)

Aztán, ő elkezdett kérdezősködni felőlem, először anyumtól(akkor még nem tudta, hogy az anyám:) ).

És ha(nagy ritkán) összefutottunk, mindíg odajött, és beszélgettünk. Majd felvett msn-re, elég sokat beszélünk, és mondhatom, elég jóba lettünk. De én szerelmes vagyok belé, ő nem tudom, mit érez.


Szerinted?

És mi a véleményed, létezik szerelem 1. látásra?


14/L


2010. nov. 5. 16:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Esetleg ha van valami tapasztalatod ezzel kapcsolatban, azt is leírhatod:)
2010. nov. 5. 16:58
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha kérdezősködik utánad,meg keresi a társaságod,az jó jel! Biztos,tetszel neki,szeretne tőled valamit. Legközelebb ha találkoztak,vagy msn-en beszéltek,akkor finoman célozgass arra,hogy tetszik neked,és örülnél,ha több lenne köztetek.
2010. nov. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim első látásra szeretett belém, máig vissza tudom idézni a pillanatot. Dolgozatot (zh) irtunk az egyetemen és hirtelen egymásra néztünk. Ő onnantól egyfolytában bámult és még ma is úgy néz rám. Előtte nem is találkoztunk soha mert ő nem járt be az egyetemre, szabadabban élt.
2010. nov. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönööm :)

17:03.ez aranyos ^^

2010. nov. 5. 17:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Én a mostani lány barátommal vagyok így :D imádjuk egymást :) rengeteg időt vagyunk együtt :D most is itt van velem :)
2010. nov. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jah és hát mikor megláttam akkor tudtam h imádom :D de ez már több éve volt :D
2010. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
:)))))
2010. nov. 5. 17:07
 8/16 anonim ***** válasza:
Létezik,és igen én hiszek benne.
2010. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok túl pofátlan, akkor hol találkoztatok, hogy azóta is össze szoktatok futni?
2010. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Létezik. :-)

Nagyim mesélte, hogy mikor meglátták egymást nagypapámmal először.. Azonnal tudta, hogy Ő kell neki. Nagypapám már nem él, de nagyim életében ő volt az első és egyetlen férfi :-)

Kicsit több mint két éve neten megismerkedtem egy sráccal, akiről később kiderült, hogy egy középiskolába jártunk 2 évig. Amikor ő leérettségizett, én a másodikat végeztem el. Azon a nyáron ismerkedtünk meg. Egymás mellett voltak a termeink hónapokon át de nem vettük észre a másikat.. Mikor az első találkozásnál láttam ahogy jön felém... egyből tudtam, hogy ő az aki kell nekem, a szívem hevesebben vert.. és ez azóta sem változott. Nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretjük egymást. Azt mondta, Ő is egyből tudta , hogy engem akar.

(Furcsa, mert az "első látás" - képen történt. De az annyira nem volt igazi.)

Előtte még sohasem éreztem ilyet.. :-)

2010. nov. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!