Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem első látásra. Ti...

Szerelem első látásra. Ti hisztek benne? (több lent)

Figyelt kérdés

Én régebben nem hittem benne, de már kezdem belátni, hogy talán van ilyen.


Nyár közepén megláttam egy srácot, és lefagytam. Annyira megtetszett, hogy mint még soha senki. Csak álltam ott mint egy hülye, köpni, nyelni nem tudtam. Nagyon fura érzés volt, úgy éreztem, mintha már elég sok ideje szerelmes lennék belé.(pedig akkor láttam először)

Aztán nem láttam kb.3 hétig, de akkor is csak rá tudtam gondolni.

És ugye 3 hét elteltével megint "találkoztunk". De nem beszéltünk, csak bámultuk egymást.

Majd mikor legközelebb találkoztunk, leszólított. Beszélgettünk, nagyon jófej volt:)

Aztán, ő elkezdett kérdezősködni felőlem, először anyumtól(akkor még nem tudta, hogy az anyám:) ).

És ha(nagy ritkán) összefutottunk, mindíg odajött, és beszélgettünk. Majd felvett msn-re, elég sokat beszélünk, és mondhatom, elég jóba lettünk. De én szerelmes vagyok belé, ő nem tudom, mit érez.


Szerinted?

És mi a véleményed, létezik szerelem 1. látásra?


14/L


2010. nov. 5. 16:57
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszönöm :)


17:20

hát kis városban élünk, és sokat jártam arra, ahol először találkoztunk :)


és már meg szoktunk beszélni találkozókat, és úgy futunk össze :D

2010. nov. 5. 17:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is létezik, sőt szerintem az az igazi, amikor már első látásra megfog valakiben valami. Nekem eddig csak lyen kapcsolataim voltak.:))
2010. nov. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tudod, 14 évesen könnyen beleszeret az ember első látásra valakibe, aztán egy másik, harmadik.... stb... Ne kapkodj el semmit. Inkább csak várd ki a fejleményeket.
2010. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

17:20-as vagyok

Ja értem, akkor az úgy jó, azt hittem, hogy egy nagyobb városban laktok, bocsi. Am. a fiú hány éves?

2010. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
17 lesz :DD
2010. nov. 5. 19:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Van ilyen, tényleg... Nekem is volt, velem is 14 évesen történt. De soha nem teljesedett be a dolog. Mikor úgy nézett ki, hogy igen (többször is volt ilyen az évek alastt), még akkor is közbejött mindig valami. De a mai napig megremeg a térdem, ha meglátom - félek, ez már így marad... :) 22 vagyok most. Közben voltak kapcsolataim, voltam szerelmes, élem az életem, szóval nem ragadtam le, ez csak egy ilyen lezáratlan dolog az életemben, és kíváncsian várom, fog-e még történni valami! :)
2010. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!