Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tarthat örökké az első szerelem?

Tarthat örökké az első szerelem?

Figyelt kérdés

tudsz ilyet akiknél így lett?

17 éves vagyok, 2 éve van barátom és nagyon nagyon jól megvagyunk(L)


2010. szept. 9. 21:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hogy a szerelem örökké tart e azt nem tudom, nem is áltatom magam ilyesmivel, de mélyen remélem,hogy a szeretet, a kötődés, a tisztelet a másikkal szemben, a ragaszkodás összetarthat 2 embert ha már öregszenek. Én 3 éve vagyok együtt a párommal, legbelül tudom,hogy ő az akivel szeretném leélni az életem utolsó percét is,de,hogy akkor is ugyan ilyen szerelmes leszek e...de vele leszek az biztos=)

20L, ő 25F

2010. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem te lennél az első és nem az utolsó. Sőt azért is tarthat, mert nincs viszonyítási alap és nem tudod, hogy menyire jó, csak vagy benne és elfogadod.
2010. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%
Én nem nagyon hiszek szerelmbe sajna még nem tapasztaltam :S :/ Ha meghuzok 1 csajt már nincs hozzá egyáltalán kedvem :S
2010. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Tarthat az első kapcsolat örökké, de hatalmas lemondásokkal jár, mérlegelni kell hogy megéri-e az a kapcsolat. Nem igaz hogy ha nem ismertél mást akkor nem is fog hiányozni, hiszen látni fogod hogy másmilyen is lehetne az életed, nem tudhatod hogy ez-e az amire igazán vágytál hiszen nem tudod milyen mással, mindig ott lesznek a kétségek esetleg később megbánások. Valószínűtlen hogy rögtön az első emberben akihez közel kerültél megtalálod életed párját, ez az én véleményem. Ki lehet tartani az első mellett életed végéig de nem hiszem hogy ez lenne a legjobb döntés.
2010. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Szerintem tarthat, miert ne tarthatna?...Ha kesobb a szerelem el is mulik, akkor is egy bizonyos kotodes megmaradhat orokke is ami osszetart titeket :)
2010. szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szerelmet, a fellángolást felváltja a szeretet,akkor igen. És nem lesz emiatt semmilyen lelkifurdalásod,hogy milyen lett volna mással.

30 év házassággal mögöttem.

2010. szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

én eddig ezt tapasztaltam a tág ismeretségi körömben:összejöttek 15-16 évesen, összeházasodtak 22-24 évesen.közben hol a lány, hol a pasi ment jobbra balra csajozni/pasizni(persze nem az első hónapokban,években).van,ahol lett gyerek és van ahol nincs.ezeknek a kapcsolatoknak az elmúlt 2-3 évben válás lett a vége,pont azért, mert túl fiatalon jöttek össze.

egy 3. eset:pasi szintén "gyerekkoruk" óta együtt van a feleségével és 3 éve van neki szeretője.lakást vett a csajnak, meg kocsit, meg mindenben támogatja, feleség meg tűr.nem mer lépni, mert nem kapna egy fillért sem váláskor.így nyel.a pasinak meg ez a legkényelmesebb.

persze vannak kivételek.de még nagyon fiatal vagy ahhoz, h azon járjon az eszed, h lekösd magad végleg

2010. szept. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
13%
1x úúgyis vége lesz és jobb ki kell élned magad...
2010. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nekem a párom az első kapcsolatom, gyakorlatilag első beteljesült szerelmem. Előtte talán kétszer voltam igazán szerelmes, de azok csak plátói szerelmek voltak. Én tapasztalatból mondom, van ilyen. Láttam és tapasztaltam már olyat, hogy az első kapcsolat az igazi. Sógornőméknél is így van, ők már 11 éve vannak együtt, 5 éve házasok, minden rendben velük (is). Szóval, ne add fel! Igenis, van remény. Nem mondanám, ha nem tapasztaltam volna.
2010. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Közel az ötvenhez, nő vagyok! Az első szerelmemhez mentem férjhez, de nem sikerült a házasságunk. Válásunk után tudtam meg mi az igazi élet. Na nem a kicsapongó életre gondolok, hanem felszabadúlt lettem, és sokkal nyitottabb. Úgy éreztem a nagy kő lezuhant rólam, mert abszolút nem illettünk össze, ami a házasságunk alatt elég hamar ki is derült. Már másik férjem van, akit igaz szívvel szeretek.
2010. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!