Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Temetés miatt nem tudtam...

Temetés miatt nem tudtam részt venni egy ZH-n. A tanár igazolást kér. Ezt hol kérjem? Ötletek?

Figyelt kérdés
Tényleg ott voltam, de ha bemegyek a temetőbe, ők hogyan tudják ezt igazolni nekem?
2010. nov. 6. 13:13
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Email miatt nem kell 300kmet utazni, feltételezem most is otthonról írsz.
2010. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem, már Pesten vagyok, személyesen beszéltem a tanárral, akkor kérte az igazolást.


Mint írtam, az én véleményem szerint ha nem egészen 1 héttel a ZH előtt írok neki egy e-mailt, hogy temetés miatt nem leszek ott, akkor is max. csak annyit tudott volna írni, hogy ok, vigyek róla papírt. Ezért nem írtam, ugyanott tartottam volna, mint most.


Aztán ki tudja, lehet, hogy én gondolkozom rosszul, de ez mostmár mindegy is, ami történt, megtörtént.

2010. nov. 6. 14:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!