Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » El fogja fogadni a tanár ezt...

El fogja fogadni a tanár ezt a fajta igazolást?

Figyelt kérdés
Röviden annyi hogy gyógytestnevelésre kellett járnom egész évben. De néhány alkalmat kihagytam és a gyógytesis tanár beírt a naplóba pár igazolatlan órát. Mivel kolis vagyok ezért megkértem a kolis nevelőtanáromat hogy írjon igazolást. Meg is írta szerintetek el fogja fogani a gyógytesis tanár ezt az igazolást??? Az igazolásban az van hogy kollégiumi kompetencia foglalkozás miatt nem volt. Végülis ezért nem kell orvosi igazolást vinnem ugye??? Csak azért kérdem mert ha anyukám megtudja "megöl"!!!Szerintetel el fogja fogadni ezt a fajta igazolást??
2010. máj. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Be kellett volna járni órára, ha nem fogadja el, beszoptad.
2010. máj. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
természetesen el kellene fogadnia
2010. máj. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elfogadja,nem nagyon szoktak vacilálni az ilyeneken,legalábbis nálunk nem,csak legyen valami az ellenőrzőbe írva és kész.
2010. máj. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy be kellett volna mennem de ha van 9 órám akkor nem tudok menni!!! Meg akkor már elég fáradt vagyok!
2010. máj. 8. 17:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyik tanár a másik tanár igazolását természetesen elfogadja. Szülői igazolást is elfogadnak korlátozott számban. De nem a szaktanár dönt egy mulasztás igazoltságáról vagy igazolatlanságáról, hanem az osztályfőnök.
2010. máj. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!