Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most annyira egyedül érzem...

Most annyira egyedül érzem magam, kétségbe vagyok esve. Hogy változtathatnék?

Figyelt kérdés

A történetem ott kezdődött, hogyy 14 évesen összejöttem egy fiúval. A kapcsolatunk nem működött, egyzserűen lehetetlen alak volt, de 6 évig vel voltam, most szakítottunk nyár végén. Rajta már túltettem magam, jobb ez így mindenkinek.. A problémám az hogy borzalmasan egyedül érzem magam... Igazából talán ott rontottam el, hogy nagyon jóba lettem az ő barátaival, mindenhova velük mentünk, most pedig már nem mászkálhatok velük, az nagyon kellemetlen lenne. Mind fiú volt, így olyan nagyon beszélgetőpartner sincs köztük, nem tartom velük a kapcsoaltot, de ennek megfelelően nincsenek barátaim, haverjaim. Van egy barátnőm, de ő most a párjával van elfoglalva, kicsit úgyérzem mellőz engem. Egyetemen mindig elbeszélgetek emberekkel, de pl bulizni nem tudok velük elmenni.

Így aztán egész héten itthon ülök, és úgy érzem senkim sincs. Nincs akivel bulizhatnék, elmehetnék délutánonként valahova, nincs akit szerethetek és borzalmasan rossz érzés, néha rámjön a sírhatnék. Olyan mintha kiléptem volna a világból. Egy teljesen új világban vagyok, egyedül.

HOgyan próbáljak meg barátokra szert tenni? annyira lehetetlen, egyedül nem vagyok képes elmenni szórakozhelyekre...


2010. nov. 6. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/174 anonim válasza:
100%
Gyere velünk bulizni:D
2010. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/174 A kérdező kommentje:

:D köszönöm az invitálást:D

azthiszem azért nem éppen optimális itt új barátokra szert tenni:D

2010. nov. 6. 19:54
 3/174 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem?Én is barátok nélkül voltam amikor Pestre költöztem, aztán szép lassan kialakult egy új baráti kör.Elég ha megismersz egy személyt, az meg hozza a többit...
2010. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/174 anonim ***** válasza:
100%
Járj el emberek közé, pl. edzőterem ott nagyon jól lehet ismerkedni, barátokat szerezni.
2010. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/174 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, nekem is fél év alatt úgy összejöttek a dolgok, hogy már nincs kivel lógnom (lakótárs újabban folyton a pasijával lóg, volt egy összeveszés, meg szerelmi ügyek, meg egymásra unás és hasonlók). Pedig akkor még hajnalban is bekopogtak néha a haverok mer részegek voltak, hideg is volt, és gondolták benéznek. XD Minden nap legalább 5x szólt a telóm. Most? Most még az is alig van, akinek elmondhatom mennyire magányos lettem. XD De nem parázok, mert tudom, hogy jön még kutyára úthenger!!! :D

NO PARA! :)

2010. nov. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/174 A kérdező kommentje:

jó, jönjön... de mikor jön már?:DDD

edzőterem az...nem egészen az én műfajom. inkább az a koncertezős kocsmázós típus vagyok...

az oké hoyg c sak egy személyt kéne megismernem, csak ezzel is hadilábon állok. Sosem voltam még barátok nélkül, mindig jöttek maguktól és egyzseráen nem tudok pl kezdeményezni...Nem tudok odamenni valakihez hogy heloszia...:D tudom hogy ezt kéne. De azonfelül...mégis hol?? az utcán nem sózlíthatok le egy isemretlen embert hogy hali legyünk barátok.

egyedül meg mondom nem merek elmenni szórakozni, az nekem túl merész.

2010. nov. 6. 20:06
 7/174 anonim ***** válasza:
100%
Írtad azt, hogy egyetemen elbeszélgetsz emberekkel! Mért ne mehetnél el velük bulizni?
2010. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/174 A kérdező kommentje:
Messze lakok, nem tudok hazamenni onnan ahova ők járnak.. rádásul olyan kiváltképp jóba nem vagyunk, bent dumálgatunk, néha megemlítik hogy hova mennek ha akarok menjek, de így semmiképp sem tudok, mert nem tudnék hzamenni és egyedül ülnék a vonatra várva hajnali négyig :)
2010. nov. 6. 20:14
 9/174 A kérdező kommentje:
meg uyge annyiram árn em is hívnak mint az elején...ezt én rontottam baromira el, meg az exem. Mikor bekerültem az egyetemre hívtak, de nem mentem mert ő haragudott volna érte, így kb mindenki elkönyvelte hogy nincs értelme túl sokat erőltetni a dolgot...
2010. nov. 6. 20:16
 10/174 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2010. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!