Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen az anyja?...

Másnak is ilyen az anyja? Vagy csak nekem? :S

Figyelt kérdés
Fizetésnap előtt mindig alig van pénzünk, kölcsönökből élünk sokszor. Anyámnak van aki több mint 50 ezerrel tartozik és nagyon jól tudta hogy az illető nem fogja tudni vissza adni neki, ennek ellenére segített az illetőn már elég rég. Elegem van ebből a pénztelenségből meg h mások miatt szívok állandóan :S
2010. nov. 6. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem anyum olyan, hogy ha pl boltban kérek egy felvágottat, akkor hogyképzelem szórjuk mi a pénzt? (kb. 300 forinttal számolj) amikor megkérem hogy kolegái között adjon el vlmit amire nicns szükségem de tudom hogy valakinek kell, megadok egy árat, nekik persze 5000ft-oakt elenged AZ ÉN PÉNZEMBŐL (mert én vettem előtte az adott tárgyat) és mikor számonkérem hogy mirét tette ezt.. jaj hát ismerős.. kvajó
2010. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyesmi a helyzet...csak itt kb anyám meg az élettársa fejenként 25-30 ezer ft-nyit elfüstölnek..ésígy sír hogy nincs pénz..:S de a k.rva bagót nem tenné le
2010. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az én anyám nem s dolgozik, pedig tudna részmunkaidőben, csak nem akar, ki se mozdul a lakásból, lassan én csinálok itthon mindent mert arra lusta h normálisan kitakarítsa a lakást. Úgy mos fel hogy fel se söpör előtte hanem szétmossa a padlón a sok szemetet. Egyedül apám dolgozik.
2010. nov. 6. 22:56
 4/4 A kérdező kommentje:
múlt hónapban kaptam valahonnan pluszpénzt, több mint a felét odaadtam h fizesse be a rezsi egy részét és most is azzal jön hogy azt a pénzt is csak rezsire költötte, pedig ez nem így van, ruhát is vett magának, meg más dolgokat.
2010. nov. 6. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!