Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy lehetnék...

Mit csináljak? Hogy lehetnék újra boldog a férjemmel? Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk házasok a férjemmel. Vannak jobb és rosszabb időszakaink, de most nem tudom melyik van. Nagyon odaadó, támogat mindenben, segít otthon mindenben, de valahogy nem érzem, hogy szeretne! Sokat mondja, hogy szeret, vigasztal, ha sírok (sajnos nem rég vetéltem el), de úgy érzem, mégsem kapom meg tőle azt a figyelmet, amit igénylek! Soha nincs otthon, mert két helyen dolgozik, hogy megéljünk. Ha itthon van, alszik. Sokszor eszembe jut, hogy mással kéne néhány "boldog óra", hogy újra vonzó nőnek érezzem magam. Tudom, ez nem megoldás, de olyan depressziós vagyok, hogy nem látok más kiutat. :(
2011. ápr. 25. 00:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt te tudhatod csak.azért nem jó neked mert mint írtad sokat dolgozik..de legalább jól éltek.azért nekem hiányozna a sok távolléte miatt, ha itthon lenne próbálnám úgy szervezni h az a pár nap csak a miénk legyen
2011. ápr. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
A párod törődik veled, kidolgozza a belét, hogy megéljetek, és te megcsaláson gondolkozol? Szégyelld magad.
2011. ápr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Sajnalom hogy elveteltel,remellem hamarosan anyai oromok ele nezzel.Hat szerintem a parod csak kimerult,ertheto hiszen sokat dolgozik.Miert kell 2 helyen dolgozzon?Te nem dolgozol?Ahogy leirtad amiket csinal,szerintem eezheto hogy szeret,hiszen torodik veled,csak faradt,bizonyara nem olyan eletvidam mint regen.Lehet hogy magabazarkozot a veteles miatt.Bisztos megviselte ott is a dolog.Mibol gondolod hogy nem figyel rad?Ha joltudom 6 honapig nem lehetsz terhes,de utanna proalkozhattok.Sok sikert.
2011. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves második! Húúúúúú, most aztán elszégyelltem magam, mert te azt mondtad! Nevetséges vagy!

Én is 16 órát dolgozom, szombaton és vasárnap is néhány órát, és háromszor annyit keresek, mint a férjem! Nekem többet érne, ha itthon lenne, de nem tudom meggyőzni, hogy hagyja ott a másodállását! Valahogy anélkül is megélnénk.

A lényeg, hogy mit csináljak, hogy értékelni tudjam a férjemet, úgy ahogy kéne? És hogy boldog legyek vele? Ő boldog velem, csak én

2011. ápr. 25. 00:50
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

Hát nézd, ebből ("mert két helyen dolgozik, hogy megéljünk") az jött le, hogy nem éltek valami fényesen. Egyébként meg lehet érteni, hogy nem adja fel a másik állását, egyrészt egy férfinek baromi kellemetlen, ha a nő jobban keres nála (pláne ha tripláját..), másrészt ha összejön a baba, a te jó kereseted egy időre biztosan kiesik.


Érted, értetek dolgozik, lehetnél kicsit megértőbb. Keress valami hobbit, sportolj, utazz a barátnőiddel. Vegyél magatoknak wellness-hétvégét.

2011. ápr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen, azért dolgozik, hogy megéljünk, de persze a megélhetésnek is vannak fokozatai. Én szívesen lejjebb adnék az igényeimből, hogy inkább többet lehessünk együtt. Tudom, hogy szeret a férjem, csak épp nem vagyok vele boldog. Tudom, hogy ez az én hibám, és meg szeretnék változni! Úgy szeretnék megváltozni, és boldog lenni!
2011. ápr. 25. 01:05
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vagy boldog,mert nem régen vetéltél el..Ez most teljesen érthető,hogy így érzel.Ha majd idővel csillapodik a fájdalmad,újra visszatér a boldogságod is hidd el!Fel a fejjel,bár tudom ez most nagyon nehéz,de higgyél egy 40 éves hosszú évek óta kisbabáért küzdő nőnek!
2011. ápr. 25. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ezt én nem értem. A férjeddel akarsz boldog lenni, tudod, érzed, hogy Ő igazából mindent jól csinál, csak te nem tudsz mit tenni, hogy mégsem érzed. Ez nem az ő hibája valószínű, akkor viszont miért őt bántanád meg azzal, hogy megcsalod ? Attól hogy megcsalod boldog leszel a férjeddel ? Gondolod attól nőbbnek, fogod magad érezni ?Nem az ellenkezőjét gondolod, hogy hogyan fogsz a szemébe nézni, tehát amit kaptál mástól eltörpülne a szégyened mellett ?

De ha csak nem tudsz vele boldog lenni, mert nem szereted, akkor ne csald meg, hanem mondd meg neki, és menjetek külön ha nem is válni, de valameddig, hogy rájöjj, hogy mégis kell e ő neked, igenis. Ha pedig nem, akkor lehet más, mert elválhattok.

Egyébként lehet, hogy depressziós vagy, ezen viszont orvos tudna segíteni, azért vannak. Nem csoda, ha vetélés után nem érzed magad a toppon, de nem szégyen segítséget kérni.

A férjedtől azt, hogy ne dolgozzon ne várd ! Nekünk nőknek is manapság már fontos, hogy értékelve legyünk, fizetést hozzunk haza, hogy legalább anyagilag jobban legyünk (nem minden persze ) de a férfinak ez mégfontosabb.

Beszélgessetek, legyél nyílt vele, és kérj segítséget profitól, ha csak körbekörbe jár az agyad ugyanazon, és nem tudsz kijönni belőle.

Ne csald meg, úgy tűnik nem érdemli meg, sőt te sem, ami azzal járna !

2011. ápr. 25. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha 16 órát dolgozol, és még hétvégén is néhány órát, akkor alvásra is alig jut időd, nem ertem, akkor mikor van az, hoyg Te ebren vagy, otthon vagy, de a férjed nincs otthon, mert dolgozik?

Mondjuk egy allasban a minimalbert bizonyara megkeresi. Ha 2 allasa van, az 2 minimalbér. Te 3 minimalbért keresel legalabb. 450 000 Ft kell ahhoz, hogy meg tudjatok élni? :-o Én egyedul megélek 80 E-bol siman, fenntartok egy 70 nm-es lakast es magamat.

(35/L)

2011. ápr. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
menj orvoshoz valoszinu kezdodo depressiod van! ez komoly! ha nem akarsz dokihoz menni csinalj egy depressios tesztet a neten es ha fennall a gyanu,irany a pschiater mert tonkre teszed az eleted!
2011. ápr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!