Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz gondolatok ellen mi tehető?

Rossz gondolatok ellen mi tehető?

Figyelt kérdés
Ha apám öngyilkos lett, én is az leszek?
2011. nov. 10. 00:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Kérlek írd le pontosan mi történt. Akkor is ha nehéz felidézned.
2011. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
10 voltam amikor úgy döntött
2011. nov. 10. 00:26
 3/13 anonim ***** válasza:
rajtad múlik h az leszel-e..
2011. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, és kezeled és észbe kapsz időben hogy mi is van akkor nem:) Ez mindenki saját döntése. Kösd le magad. Olvass, nézz filmet vagy ilyenek. Nekem ezek segítenek olykor.
2011. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt ez a csávó fogadd meg amit mondd:

http://www.youtube.com/watch?v=6wS5xOZ7Rq8

2011. nov. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 .:Laci:. ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Jkxtl..

Nick Vujicic mesél arról, hogy miért érdemes élni


nagyon érdekes, megható és elgondolkodtató videó amit ha megnézel utána másképp látod a világot :)

nem minden olyan szörnyű mint ahogy látszik csak meg kell keresned a jó oldalát, ez az ember erre egy jó példa, akár milyen is de boldog és sosem jutott eszébe az öngyilkosság

2011. nov. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ettől félned, hogy ez törvényszerű, hogy akkor te is az lesze. Szerintem már is aggódsz ettől, ez jó jel. Nem hinném, hogy az leszel.

Nehéz megérteni az ilyesmit, talán nem is érdemes sokszor sokáig próbálkozni. Fogadd csak el, és hagyd magad boldogan élni.

Nekem ha rossz gondolataim vannak gyermekeimmel kapcsolatban, hogy ilyen olyan baj éri, néha még magammal szemben is, olyankor egyből akár hangosan is rászólok magamra, hogy ez nem lesz így, és most szépre gondolok. És figyelek, hogy tényleg másra gondoljak, figyeljek.

2011. nov. 10. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat:)
2011. nov. 10. 02:16
 9/13 A kérdező kommentje:
00:34 -es!Magyar megfelelője van ennek a videónak?köszi
2011. nov. 10. 02:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk több öngyilkos volt a családban, ismeretségi körben és amikor 6-7 voltam, anyukám leültetett minket az öcsémmel és megkért h soha SOHA ne okozzunk neki akkora fájdalmat h megöljük magunkat, eltelt 23év és még mindig előttem van a szitu, pedig kicsi voltam. mindig van miért élni és én speciel baromi kíváncsi is vagyok rá, h mi lesz később ha 40 leszek, 50, stb, nekem kihívás minden, h vajon hogyan oldom meg és főleg, gondolj mindig azokra akik soha nem tudnák feldolgozni ha elmennél. nem éri meg. azon túl, vajon hány öngyilkos gondolta meg magát a cselekedet közben és akkor már senki nem volt ott h megmentse és most már "bánja". Le kell tölteni ami megadatott és a lehető legjobbat kihozni belőle. És rossz gondolatok ellen a megoldás a jó gondolatok;) fel a fejjel, ez nem ilyen eleve elrendelt dolog ahogy hiszed.
2011. nov. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!