Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők még 40 felett is, miért...

A nők még 40 felett is, miért várják el, hogy a férfi kezdeményezzen? Miért legyintenek arra, aki nem nyomul, mint egy tank?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet felfogni azt, hogy aki már nem 20 éves, annak már nem annyira fontos a testiség, hogy mindent alárendeljen? Hogyn válik ez negatív tulajdonsággá, amikor mást se hall egy férfi életében, mint azt, hogy senkiember az, aki csak "azt" akarja? Amikor pedig találkoznak valakivel, aki nem ilyen, az egyszeriben "impotens f.sz" lesz?
2010. nov. 8. 02:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Szerintem jobb az ilyet eleve elkerülni, ha a potenciális férfi már az elején nem kíván, de tudom, hogy nekem sok (de legalábbis több) szexre van igényem, eleve nem megyek bele egy halálra ítélt dologba. Fölösleges időpocsékolás,"


Na ezt pl nem értem. Mert ugye, ha ezt én írom le, vagy bármelyik férfi, - ami ugye sokkal életszerűbb lenne - akkor az illető egy szemétláda, tartsa vissza magát kultúrember módjára, ne menjen máshová stb, stb. Szóval férfiként nem illik ilyesmire hivatkozni ugye.

2010. nov. 18. 19:17
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
nem értem, hogy negyven évesen nincs ennyi élettapasztalatod?! azért van ez, mert van nő, aki csak szexet keres (igen, 40 év felett bőven vannak, túl egy házasságon, nem akarnak egy újabb komoly kapcsolatot), és vannak olyanok, akik meg a szexet csak komoly kapcsolatban tudják elképzelni. Előbbiek nyilván azt várják, hogy a pasi a találkozás éjszakáján megdönti őket hiszen ők valószínűleg többet nem is akarnak találkozni a másikkal. azt kell végiggondolnod, hogy miért CSAK ilyen nőket találsz meg. Lehet, hogy rossz helyen keresgélsz (pl. nem egy bárban kéne), vagy olyan nőket szólítasz meg, akik kidobják mindenüket és kifejezetten szexisen öltöznek - ezek a nők valószínűleg szexet akarnak, nem kapcsolatot. Keress máshol (hobbik, táncóra, internet, mittom) és azokra hajts, akik ízlésesen öltöznek, de nem rakják ki a mellüket, vállukat, lábukat. Ez az elsődleges szűrő. Kicsit meg is figyelheted, hogy miként viselkedik, mit csinál. azért abból is meg lehet itélni, h ki "vadászik" és ki az, akivel normális kapcsolatot lehet kiépíteni. Szóval a válasz a kérdésedre: te keresel rosszul, és mindig azt találod meg, akinek más a célja az ismerkedéssel mint a tied. Válassz máshol, máshogy, mást.
2010. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert még nem léptek túl azon, hogy a férfit irányítani kell a szex által. Az a férfi, akinek ez nem fontos, nem irányítható.

Azért senkiember, aki csak azt akarja, mert ezáltal bűntudatot lehet kelteni benne, és a bűntudat is az irányítás egyik ismert eszköze. Azért válik negatív tulajdonsággá, mert már nem lehet sem a bűntudattal, sem az aktus mennyiségével befolyásolni.

2010. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyszerűen úgy van, hogy ha egy férfit egy nő vonzónak talál, akkor teljesen mindegy, hogy visszafogott vagy rámenős, ha nem az esete, akkor meg az élő fába is beleköt, csak hogy megmagyarázza önmagának is, hogy miért nem kattan rá.
2010. nov. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
semmi különös nincs ebben, a nőnek / lánynak kell kezdeményezni, kétség se fér ehhez
2010. nov. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert ez a normális. Most mit hisztizel? 40 elmúltál már, és még mindig itt tartasz?

Az is az oka lehet annak, hogy egyedül vagy, hogy rossz helyen keresel - nem mindegy, hogy egy éjszakára akarsz v.kit, vagy hosszabb távra (évekre). Baromi sok társkereső, meg szexpartnerkereső van, ahol válogathatsz.

2010. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!