Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál ilyen kapcsolatban élni?

Tudnál ilyen kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Szóval, a páromnak olyan munkahelye van, hogy heti 1 szabadnapja sincs. gy értem, hogy szombaton is dolgoznia kell, sokszor vasárnap is.

Ez így megy másfél éve. Értem, hogy kell a pénz, de ennyire?

Mondhattok rám bármilyen negatív jelzőt, de nekem kevés ez a napi 1-2 óra. Hétvégén se vagyunk túl sokat együtt. :(

Reggel 6ra jár dolgozni, és van hogy még este 7kor is a munkahelyén van.


2010. nov. 8. 10:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Már próbáltam vele beszélni, hogy váltson munkahelyet. Több lehetősége is lenne, de nem akar.


Egyébként a munkahelyén mindenki egyedülálló vagy elvált. (Ami számomra azt jelenti, hogy nem én vagyok az egyetlen aki nem bírja, hogy a párja alig van vele)

2010. nov. 8. 10:14
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha irodai dolgozó akkor tudna váltani, a Te dolgod, hogy erre rá vedd, ahogy jónak látod. Mindenesetre annyit tudj előre, hogy elképzelhető, hogy ti is a kollégái sorsára juttok, ha így megy tovább. Sajnos ha a szép szó nem segít...tudod
2010. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%

Hány évesek vagytok, és mióta vagytok együtt?

A párod elég karrierista, a kérdés csak az hogy addig amíg el nem ér egy bizonyos életszínvonalat, és ha lesz családja változtat ezen, átértékeli a dolgokat vagy ő ilyen és ilyen is marad élete végéig. Szerintem beszéld meg vele. Mik a céljai, miért csinálja?

Egyébként én nem tudnék.

2010. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
én is biztos nehezen viselném, nem értem, hogy ha még lehetősége is van, akkor miért nem vált.
2010. nov. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Irodában dolgozik, és mellette még sok feladatot lát el (ennek örülök, hogy a főnöke sok mindent rábíz, de ez rengeteg időt igényel).

Ő is tudja, hogy ez olyan munkahely, ahol az embernek nincs ideje a családjára.

Maszek munkával többet keres, mint a munkahelyén .

2010. nov. 8. 10:26
 6/20 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudok neked egyértelmű igen vagy nem választ adni. Meg tudlak érteni, és meg tudom érteni a párodat is. Munka kell, pénz kell, a mai időben nem lehet nagyon ugrabugrálni. Az is nagyon fomntos, hogy bármennyit kelljen dolgozni, azért valamennyire jól is érezze magát a munkahelyén. Megértem, hogy neked ez sok. Lehet, hogy én is csak valameddig tudnék így élni. De azért azt ne feledd, hogy vannak pl.: kamionos feleségek, akiknek a párjuk hónapokra tűnik el. Ők is csak megvannak valahogy. Ebből adódóan biztos lehet így élni, az más kérdés ha te nem tudsz.
2010. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Én 21, ő 28. És 1,5 éve.

Azt mondta azért dolgozik ennyit, hogy megtudja teremteni a lakásra valót, meg tartalékunk is legyen.

Ezt megértem, és örülök meg minden. De mit ér a pénz, ha rámegy a kapcsolatunk?

2010. nov. 8. 10:27
 8/20 A kérdező kommentje:

Apukám egyik kamionos ismerőse épp 2 hete halt meg. :S


Már azt számolgattam, hogyha külföldre menne dolgozni, akkor is több ideje lenne rám egy hónapban, mint most.

(Kapott egy munkát Ausztriában, 3 hét meló, 1,5 hét pihi itthon. Most havonta 2 vasárnap van, amikor nincs egész nap a munkahelyén, hanem csak d.e.)

2010. nov. 8. 10:30
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos igazad van, a pénz nem éri meg a kapcsolatotokat.

Szerintem megéri szakembertől tanácsot kérni.

2010. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Annyira keveset vagyunk együtt, hogy a szexuális életünk is 0.

Nem is tudom, mikor csináltunk valamit együtt utoljára, az alváson kívül.


Mondtam neki, hogy inkább keresne csak fele annyit mint most, de lenne rám több ideje.

2010. nov. 8. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!